Album z autografami żużlowców FOGO UNII Leszno do wylicytowania na WOŚP

Fot. Marcin Kubiak

30 stycznia 2022 roku odbędzie się 30. Finał WOŚP. W akcję włączyły się występujące w PGE Ekstralidze. Jednym z nich jest FOGO UNIA Leszno, który na licytację na WOŚP przekazał album z autografami swoich żużlowców.

Wyjątkowy przedmiot – ręcznie wykonany album z z autografami całej drużyny przekazał klub, FOGO UNIA Leszno. Album posiada 10 stron rozłożonych na płasko, w których zostały zatrzymane w kadrze najlepsze momenty leszczyńskich „Byków” w sezonie 2020. Album został zaprojekowany oraz wykonany specjalnie dla wszystkich zawodników FOGO UNII Leszno w podziękowaniu za sezon 2020, w którym leszczynianie po raz ostatni sięgnęli po tytuł Drużynowych Mistrzów Polski. Informacje o możliwości wylicytowania albumu klub z Wielkopolski przekazał za pośrednictwem klubowych social mediów dołączając zdjęcie, na którym widać przedmiotowy album.

W licytacji do tej pory udział wzięło 5 osób. Cena na razie osiągnęła 300 złotych. Do końca aukcji pozostało jeszcze 8 dni. Aukcja dostępna jest w tym miejscu.

Zapraszamy do licytacji albumu z autografami zawodników Unii Leszno na rzecz WOŚP ❤ Szczegóły licytacji ⬇️⬇️⬇️…

Posted by Unia Leszno on Thursday, January 27, 2022