Andrzej Witkowski i Nicki Pedersen gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (17.11.2022)

Honorowy prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski, oraz zawodnik ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz, Nicki Pedersen będą gośćmi programu WP SportoweFakty. Tematami rozmów będą m.in. oceny transferów w zakończonym niedawno oknie, a także cele grudziądzkiego klubu na sezon 2023. Początek magazynu o godz. 13:00.

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz w PGE Ekstralidze rywalizuje od 2015 roku i do tej pory jeszcze ani razu drużyny z tego miasta nie oglądaliśmy w fazie play-off. Nie pomogła nawet zmiana systemu rozgrywek, który od 2022 roku zakłada, że w decydującej o medalach części sezonu rywalizuje sześć, a nie cztery ekipy. Zespół w minionej kampanii PGE Ekstraligi zajął 7. lokatę. Działacze GKM-u chcieliby to zmienić, dlatego podjęli negocjacje z zawodnikami z czołówki PGE Ekstraligi, lecz żadnego z nich, mimo intratnych ofert, nie udało im się przekonać. Ostatecznie osiągnięto porozumienie z Maxem Fricke. Ponadto do drużyny dołączył Gleb Chugunov, zaś pożegnali się Przemysław Pawlicki i Krzysztof Kasprzak. Nicki Pedersen, czyli lider grudziądzan od kilku sezonów, oceni roszady klubu.

W studio Wirtualnej Polski gościć będzie także Andrzej Witkowski, który będzie kolejnym gościem programu WP SportoweFakty. Honorowy prezes Polskiego Związku Motorowego oceni okres transferowy. Kto najbardziej zyskał, a kto stracił? Największym hitem było przejście Bartosza Zmarzlika z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów do MOTORU Lublin. Czy ten ruch trzykrotnego indywidualnego mistrza świata zaskoczył?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.

Pełna zapowiedź programu TUTAJ