Bez kasków i kevlarów – fotorelacja z Gali PGE Ekstraligi 2015

W warszawskim Hiltonie żużlowcy PGE Ekstraligi odebrali nagrody za wysiłek, który włożyli w trud sezonu 2015. Pierwszy raz w historii główni bohaterowie rozgrywek decydowali o tym do kogo powędrują nagrody w postaci Szczakieli – okolicznościowych statuetek, które upamiętniają IMŚ zdobyte w 1973 roku.

Gala PGE Ekstraligi to doskonała okazja do tego, aby wymienić spostrzeżenia po mijającym sezonie. Nie wszyscy wiedzą jak trudny był on dla mnie ze względu na kontuzję, która mi doskwierała – powiedział Tomasz Gollob, uhonorowany za najlepszy Wyścig Sezonu – To pierwszy raz, gdy spotkało mnie coś takiego, jestem bardzo zadowolony, że udało mi się niesamowicie pojechać, gdy byłem zdrowy i w pełni formy.

Nagrodę za Wyścig Sezonu przyznała redakcja sportowa nc+. Z kolei kibice uhonorowali Janusza Kołodzieja, któremu przyznali w głosowaniu internetowym Rajdera Sezonu 2015. – Jestem bardzo zadowolony i chciałbym podziękować kibicom. To wiele dla mnie znaczy – takie wyróżnienie z rąk fanów jest budujące – powiedział Janusz Kołodziej.