Dwa etapy sprzedaży biletów na FIM SGP w Warszawie

Jak informuje portal WP SportoweFakty, we wtorek ruszy sprzedaż biletów na 2023 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym. Organizatorzy zapowiadają, że najtańsze wejściówki będą do nabycia od 39 zł.

Po raz siódmy na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się największe żużlowe wydarzenie na świecie, które rokrocznie gromadzi na tym obiekcie ponad 50 tys. fanów żużla. Na ponad 200 dni przed zawodami rozpocznie się sprzedaż biletów na to wydarzenie. – Przygotowano sześć kategorii podstawowych i trzy dodatkowe, będą dwa etapy sprzedaży. Pierwszy potrwa do końca bieżącego roku – informuje Przemysław Szymkowiak, media manager zawodów. – Ceny są bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę imprezy sportowe rangi Mistrzostw Świata, wszystkie szczegóły przedstawimy we wtorek. Jak zawsze na tych zawodach, będą możliwe zamówienia grupowe, bilety dla osób niepełnosprawnych, a także możliwość zakupienia voucherów na programy zawodów. Dzieci do 6 roku życia na 2023 PZM Warsaw FIM SGP of Poland wejdą za darmo wyłącznie z pełnoletnim opiekunem – dodaje.

Sprzedaż będzie prowadzona od wtorku w punktach sprzedaży bezpośredniej, których lista dostępna jest na www.kupbilet.pl/punktySprzedazy, a także w internecie na KupBilet.pl. Więcej informacji będzie można znaleźć na oficjalnych profilach imprezy w social mediach. Do 31 grudnia bilety będą tańsze.

2023 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland