Red Bull Juniorskie Asy: ostatnia prosta w głosowaniach

30.08.2023 10:07Content translated automatically
Red Bull Juniorskie Asy: ostatnia prosta w głosowaniach

Fot. Marcin Karczewski

Sezon 2023 PGE Ekstraligi wkroczył w fazę półfinałów. Za nami pierwsze rywalizacje o awans, w których kibice mieli okazję wziąć udział w głosowaniach na Juniorów Meczów w aplikacji Ekstraliga App.

Pierwsze półfinałowe mecze przyniosły wygraną PLATINUM MOTORU Lublin nad TAURON WŁÓKNIARZEM Częstochowa 54:36. W tym spotkaniu głosowanie wygrał Bartosz Bańbor, który pojechał najlepszy mecz do tej pory, zdobywając 5 punktów i bonus w czterech występach. Drugie starcie to rywalizacja FOR NATURE SOLUTIONS KS APATORA Toruń z BETARD SPARTĄ Wrocław. W tym przypadku padł remis 45:45, a najjaśniejszą postacią widowiska był Bartłomiej Kowalski. Junior wrocławskiego zespołu zdobył w całym meczu 12 punktów w pięciu startach i zdobył najwięcej głosów kibiców w głosowaniu.

TOP 5:

  1. Bartłomiej Kowalski (BETARD SPARTA Wrocław) – 15
  2. Mateusz Cierniak (PLATINUM MOTOR Lublin) – 11
  3. Oskar Paluch (EBUT.PL STAL Gorzów) – 9
  4. Damian Ratajczak (FOGO UNIA Leszno) – 8
  5. Kacper Pludra (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz) – 5

Kolejna okazja do głosowania 10 września – na ten dzień zaplanowane są rewanżowe mecze w półfinałach PGE Ekstraligi. Fani żużla mają możliwość oddania swoich głosów na najlepszego Juniora Meczu (w rankingu udział biorą zawodnicy z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15). Głosowanie odbywa się co spotkanie i jest aktywne od drugiego biegu, aż do momentu zakończenia meczu.

Klasyfikacja dostępna jest TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN