Fleszem z EWINNER 1. LŻ i 2. LŻ (12): Kluby żużlowe grają z WOŚP

Do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostał niespełna jeden dzień. Kolejny raz środowisko żużlowe pokazało swoje ogromne serca. Kluby EWINNER 1. Ligi Żużlowej i 2. Ligi Żużlowej oddały na licytację wiele żużlowych gadżetów, ale nie tylko.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz założyła eSkarbonkę, na którą kibice mogą wpłacać pieniądze.

eSkarbonka Abramczyk Polonii

Klub ROW Rybnik na licytację wystawił kask Pawła Trześniewskiego z autografami zawodników, którzy reprezentowali zespół w sezonie 2021.

KS ROW Rybnik przekazuje na akcje „kto da więcej?” kask z upadku Paweł Trześniewski Racing #888 podczas półfinału…

Posted by Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Rybnik on Wednesday, January 26, 2022

Zielonogórzanie na 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekażą okolicznościowe obrazy z autografami zawodników.

Dziękujemy Feeby.pl za przygotowanie okolicznościowych obrazów. Jeden z nich wylicytować możecie już w niedzielę w Radio…

Posted by Falubaz Zielona Góra on Friday, January 21, 2022

Bardzo ciekawą zdobycz mogą licytować kibice SpecHouse PSŻ-u Poznań. Klub oddał na licytację unikatową koszulkę, która została specjalnie zaprojektowana na rzecz tegorocznego finału WOŚP.

Koszulka SpecHouse PSŻ

Wspólnie z Orkiestrą zagra również drużyna OK Bedmet Kolejarza Opole, która na licytację przekazała wiele ciekawych gadżetów m.in. plastron Jerzego Szczakiela czy bluzę kierownika drużyny.

Medal Jerzego Szczakiela

Plastron Jerzego Szczakiela

Bluza Kierownika Drużyny

Koszulka Kierownika Startu

 

Wiktoria Sztuka