Fortuna nominowana w 9 kategoriach do Nagród Bukmacherskich

Eksperci branży zakładów sportowych podali nominacje do Nagród Bukmacherskich za rok 2023. Jedną z firm z największą ilością nominacji po raz kolejny została Fortuna zakłady bukmacherskie.

To już szósta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży bukmacherskiej! Gala rozdania Nagród Bukmacherskich odbędzie się 30 stycznia 2024 w Warszawie. W trakcie uroczystości poznane zostaną nazwy legalnie działających w Polsce firm z branży, które w minionym roku odniosły największe sukcesy w 15 różnych kategoriach.

Jak co roku, na kilka tygodni przed galą, na stronie organizatorów można poznać wszystkie nominacje wraz z pełną argumentacją. Fortuna kolejny rok z rzędu uzyskała bardzo dużo wyróżnień, tym razem aż w 9 kategoriach: Najlepsza oferta na piłkę nożną, Najlepsza oferta na tenis, Najlepsza oferta na skoki, Najlepsze kursy, Najlepsza oferta na sporty walki, Najlepsze zakłady live, Najlepszy marketing, Najlepsza aplikacja mobilna oraz Odpowiedzialny bukmacher.

Oficjalny bukmacher PGE Ekstraligi, z roku na rok coraz bardziej się rozwija i potwierdza swoją jakość. Mamy zaszczyt wesprzeć naszego partnera, który oprócz powyższych nominacji, ma także szansę na zdobycie Nagrody Użytkowników. Już teraz można oddawać głosy na Fortunę na specjalnie dedykowanej stronie! Firma z największą ilością głosów od użytkowników zdobędzie to wyróżnienie.