H. SKRZYDLEWSKA ORZEŁ Łódź po obozie przygotowawczym

Fot. Patryk Kowalski

Drużyna H. SKRZYDLEWSKA ORŁA Łódź ma za sobą obóz przygotowawczy, na którym zjawili się wszyscy podopieczni trenera Macieja Jądera, z wyjątkiem Luke’a Beckera, który przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowuje się do sezonu wspólnie z Gregiem Hancockiem i Szymonem Woźniakiem.

Żużlowcy H. SKRZYDLEWSKA ORŁA Łódź pracowali się na miejscu w Łodzi, gdzie pod okiem specjalisty ds. przygotowania fizycznego, Michała Płachcińskiego, wykonywali swój plan treningowy.

Jestem zadowolony z przebiegu zajęć i tego, że zrealizowaliśmy plan maksimum. Do startu sezonu zostało jeszcze sporo czasu i trudno mówić o pełnej gotowości, ale na tym etapie jest bardzo dobrze. W lutym i marcu skupimy się na wadze, a później trener Jąder zaplanował motocross, a następnie treningi z motocyklami i sparingi. Najważniejsze, że masa ciała jest pod kontrolą i obyło się bez urazów. Jesteśmy w doskonałej pozycji startowej – opowiada trener przygotowania motorycznego w rozmowie z oficjalną stroną klubową.

Podczas obozu, wspólnie z łódzkimi zawodnikami przebywał trener H. SKRZYDLEWSKA ORŁA Łódź, Maciej Jąder.

– Badania i treningi wskazały nam kierunek, w którym musimy zmierzać z każdym z zawodników. Nie chcę zagłębiać się w szczegóły i zdradzać tajemnic związanych z poziomem ich wytrenowania, ale jestem na razie bardzo zadowolony. Szczególnie żużlowcy zagraniczni są na tym etapie przygotowań w bardzo dobrej dyspozycji – powiedział szkoleniowiec.

Podsumowanie obozu H. SKRZYDLEWSKA Orła Łódź dostępne na oficjalnej stronie klubu TUTAJ.