Jakub Krawczyk wypożyczony do BETARD SPARTY Wrocław

BETARD SPARTA Wrocław wzmacnia formację juniorską na sezon 2024. Do kadry drużyny ze stolicy Dolnego Śląska dołącza kolejny młody żużlowiec. Wrocławskie Towarzystwo Sportowe porozumiało się z ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski w sprawie wypożyczenia Jakuba Krawczyka.

Jakub Krawczyk to dziewiętnastoletni wychowanek klubu z Ostrowa i jeden z najbardziej utalentowanych żużlowców młodego pokolenia w Polsce. W sezonie 2023 w barwach ostrowskiego klubu wystąpił w 75 biegach i wykręcił średnią 1,533 punktu na bieg.

– Karierze Jakuba Krawczyka z uwagą przyglądamy się od samego początku. To w naszej ocenie zawodnik z ogromnym potencjałem, który mimo młodego wieku ma już także spore doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że starty we Wrocławiu przyspieszą jego sportowy rozwój i pozwolą mu wskoczyć na jeszcze wyższy poziom – mówi Jakub Król, Dyrektor Sportowy BETARD SPARTY Wrocław.

Obecnie formację juniorską BETARD SPARTY Wrocław na sezon 2024 w PGE Ekstralidze tworzą: Kacper Andrzejewski i Nikodem Mikołajczyk (wychowankowie) oraz pochodzący z Wrocławia Filip Seniuk i Jakub Krawczyk (wypożyczeni z ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski).

💣 Jakub Krawczyk dołącza do zespołu Betard Sparta Wrocław na sezon 2024 🤝#ToJestSparta 💛❤️Szczegóły: https://wts.pl/jakub-krawczyk-dolacza-do-zespolu-betard-sparty-wroclaw/

Posted by WTS Sparta Wrocław on Friday, December 15, 2023