Konferencja prasowa w Rzeszowie. Znamy sponsora tytularnego

W piątek 26 stycznia odbyła się konferencja prasowa rzeszowskiego klubu, podczas której przedstawiono sponsora tytularnego na nadchodzący sezon. Ze STALĄ nadal będzie firma TEXOM.

Pomimo wielu spekulacji pojawiających się w ostatnim czasie w środowisku żużlowym dotyczących wsparcia finansowego STALI Rzeszów przez jedną ze Spółek Skarbu Państwa, to właśnie firma TEXOM trzeci rok z rzędu została sponsorem tytularnym drużyny z Podkarpacia. Prezes Michał Drymajło podkreśla, iż firma jest stabilnym partnerem w kreowaniu na nowo wizerunku rzeszowskiego żużla.

– Bardzo się cieszymy z tej współpracy i z tego, że tak dobrze działająca firma znowu nam zaufała. Liczymy na to, że nadchodzący sezon przyniesie wszystkim wiele korzyści i będzie dobry zarówno dla nas, jak i dla kibiców. Mamy naprawdę stabilnego partnera, który wykłada potężne środki finansowe i mogę powiedzieć, że od czasów 2018 roku, takiej umowy w rzeszowskim żużlu jeszcze nie było. Chcemy, aby ten sport stał się numerem jeden w Rzeszowie, a może i na całym Podkarpaciu. Bez firmy TEXOM nie byłoby żużla w naszym mieście – powiedział sternik klubu.

Równie pozytywnie o współpracy z drużyną wypowiadają się właściciele spółki TEXOM. – Jest to dla nas bardzo ważna umowa, ponieważ zaangażowanie w rozwój drużyny, w osiąganie wyników i sukcesów jest dla nas bardzo ważne. Patrzymy na to wszystko również pod kątem kibiców. Nic nie sprawia nam takiej radości jak kibice, którzy całymi rodzinami przychodzą na stadion, aby oglądać naszą drużynę. To jest dla nas najważniejsza wartość, którą chcemy kontynuować poprzez podpisywanie tej umowy. Czujemy dumę z tego, że jesteśmy częścią odbudowy rzeszowskiego żużla – powiedział Prezes Zarządu TEXOM, Krystian Woś,

Kilka słów od siebie dodał również Paweł Stochmal, Wiceprezes Zarządu TEXOM – Cieszy nas to, że byliśmy przy tym wszystkim od samego początku. Zeszły rok pokazał nam, że oprócz stabilizacji finansowej, jest też wynik sportowy, a to dla nas bardzo ważne. Chcemy być przykładem firmy, która wspiera ten sport i zachęcamy do tego również innych.

Klaudia Waltoś