KULISY meczu o 3. miejsce PGE Ekstraligi 2022 #TORCZE

Po pierwszym meczu o 3. miejsce bliżej brązowego medalu jest drużyna FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń, która pokonała na Motoarenie zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa (46:44). Po meczu wypowiedzieli się z drużyny gospodarzy trener Robert Sawina oraz Jack Holder, natomiast z drużyny gości głos zabrał trener Lech Kędziora.

Tak jak pewnie wszyscy wiecie tor w Częstochowie nie jest jednym z moich ulubionych. Jest zdradliwy w kontekście wyboru ustawień. Jedziemy tam i spróbujemy zupełnie innych ustawień niż te, na których jeździliśmy w przeszłości w Częstochowie i powinno być dobrze – powiedział Jack Holder.

Przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Jedziemy do Częstochowy po to, żeby wygrać. Innego spojrzenia na przyszłość nie ma – dodał Robert Sawina.

Walczyliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że w biegach 14. i 15. nie pojedzie nasza młodzież i cały ciężar zostanie położony na seniorów, którzy dzisiaj jechali w kratkę, i dlatego minimalnie przegraliśmy – stwierdził Lech Kędziora.