Miss Startu PGE Ekstraligi 2022: „W żużlu jest dużo walki, rywalizacji i emocji”

Podprowadzająca FOGO UNII Leszno, Roksana Mazur to Miss Startu PGE Ekstraligi 2022. W materiale zrealizowanym przez klubową telewizję opowiedziała o sobie, pracy i zainteresowaniach. W poniedziałek podczas Gali PGE Ekstraligi odbierze nagrody za zwycięstwo w tegorocznym konkursie.

– Pierwszy raz na meczu żużlowym byłam na studiach ze znajomymi. Jeśli zaś chodzi o większą przygodę z żużlem to rozpoczęła się ona, gdy zostałam podprowadzającą. W żużlu na pewno jest dużo walki, rywalizacji i jest pełen emocji – powiedziała Miss Startu PGE Ekstraligi 2022, Roksana Mazur.

Już w poniedziałek w Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre odbędzie się Gala PGE Ekstraligi 2022. Podczas jej trwania laureatki trzech pierwszych miejsce w konkursie, odbiorą tradycyjne szarfy oraz pozostałe nagrody konkursowe. Przypomnijmy, że reprezentantka FOGO UNII Leszno, Roksana Mazur wyprzedziła w konkursie podprowadzającą MOTORU Lublin, Marlenę Rokicką, a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Niewiadomska z ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz.