PGE Ekstraliga Flesz (13): Motomysz świętuje urodziny

Weekend z 32. finałem WOŚP przeszedł do historii. Teraz przyszła pora na kolejne etapy przygotowań do nowego sezonu PGE Ekstraligi. W Zielonej Górze z kolei świętowano wyjątkowe urodziny.

Po intensywnym okresie 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kluby postanowiły świętować urodziny Motomyszy z ENEA FALUBAZU Zielonej Góry. W akcji udział wzięły maskotki FOGO UNII Leszno oraz TAURON WŁÓKNIARZA Częstochowy.

Młodzi adepci żużlowi z KS APATORA Toruń i PLATINUM MOTORU Lublin ciężko trenują przed kolejnym sezonem.

Kolejny tydzień i kolejna wizyta w PUK Arena 💪🏻 Wiosna coraz bliżej 😉🟡🔵⚪️ #ŻyjeMyŻużlem #PGEEkstraliga

Posted by Klub Sportowy Toruń on Tuesday, January 30, 2024
POV: Trenujesz z nami motocross 🔥

POV: Trenujesz z nami motocross 🔥ORLEN OILMiasto LublinLW BogdankaGrupa AzotyBiznes LubelskiePerłaTwoja Przyszłość w MastermediaDealer BMW M Best AutoLOTTO. Radość wygrywaniaPKO Bank PolskiPKO Leasing S.A.Centrum Rehabilitacyjne MedisportBudzapSpeedway Ekstraliga

Posted by Platinum Motor Lublin on Thursday, February 1, 2024

Grzegorz Walasek został ogłoszony trenerem młodzieżowców ENEA FALUBAZU Zielonej Góry.

EBUT.PL STAL Gorzów ogłosiła kolejnych zawodników, którzy wezmą udział w XVIII Memoriale Edwarda Jancarza. Są to Piotr i Przemysław Pawliccy.

Bracia Piter Pawlicki #777 i Przemo Pawlicki #59 dołączają do obsady XVIII Memoriału Edwarda Jancarza ❗Zabawa trwa, w poniedziałek wracamy z kolejną zagadką ☝️#STALeRAZEM

Posted by Stal Gorzów on Friday, February 2, 2024

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz rozpoczął poszukiwania swojej maskotki „Speedy’ego” oraz ogłosił skład podprowadzających na sezon 2024!

🚨 Co działo się w poniedziałek podczas Castingu na Podprowadzające GKM Grudziądz? Podczas wydarzenia obecna była kamera klubowej telewizji GKMtv.🎥 Zobacz film:⤵️

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Thursday, February 1, 2024

Żużlowa reprezentacja Polski przebywa na Malcie, gdzie trwa przedsezonowe zgrupowanie. „Pocztówką” podzielił się Bartosz Zmarzlik.

BETARD SPRATA Wrocław świętowała 20. urodziny Jakuba Krawczyka.

Najnowszy członek Spartańskiej rodziny – Jakub Krawczyk #110 świętuje dziś swoje 20. urodziny 💛❤️Wszystkiego najlepszego Kuba! 🎂🎁🎈🎉

Posted by WTS Sparta Wrocław on Thursday, February 1, 2024

Maciej Janowski po 7 latach odchodzi z Dackarny Malilla i dołącza do Piraterny Motala, gdzie będzie startował razem z Piotrem i Przemysławem Pawlickimi, Pawłem Przedpełskim oraz Oskarem Fajferem.

Przede mną nowe wyzwania! W sezonie 2024 będę bronił barw Piraterna Speedway 🏴‍☠️ Dziękuję klubowi za zaufanie i…

Posted by Maciej Janowski on Wednesday, January 31, 2024

Klaudia Bulajska