PGE Ekstraliga Flesz (8): daty pierwszych sparingów, świąteczne życzenia klubów

Święta już praktycznie za pasem. Żeby móc zasiąść do stołów z czystymi głowami, włodarze klubów PGE Ekstraligi postanowili zająć się jeszcze jednym istotnym elementem. Opierając się o przygotowany w minionym tygodniu terminarz, ustalili oni daty pierwszych sparingów.

FOGO UNIA Leszno postawiła na wymagających rywali. Zespół prowadzony przez trenera Rafała Okoniewskiego czekają wyjazdy do Wrocławia czy Gorzowa Wielkopolskiego.

FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR przygotowania rozpocznie 23.03.2024 wyjazdem do Zielonej Góry. Rewanż odbędzie się następnego dnia na Motoarenie. Następnie, podopieczni Piotra Barona w Wielki Piątek i Wielką Sobotę, rozegrają derbowy dwumecz z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz.

ENEA FALUBAZ Zielona Góra oprócz wspomnianego dwumeczu z zespołem z Torunia, 06.04.2024 i 07.04.2024 zmierzy się z TAURON WŁÓKNIARZEM Częstochowa.

Przed zespołem prowadzonym przez trenera Janusza Ślączkę intensywny okres przygotowawczy. Klub z Częstochowy poinformował o aż trzech sparingpartnerach, co ciekawe, aż dwóch z nich w nadchodzącej kampanii startować będzie w niższej klasie rozgrywkowej.

BETARD SPARTA Wrocław na łamach mediów społecznościowych, postanowiła zdementować plotki łączące klub z zainteresowaniem gwiazdą FOR NATURE SOLUTIONS KS APATORA – Patrykiem Dudkiem.

O nadchodzących Świętach postanowili przypomnieć działacze PLATINUM MOTORU Lublin, którzy promując klubową odzież poinformowali, że to już właściwie ostatni moment na kupno odpowiednich prezentów.

Najszybciej z Świątecznych życzeń mogli cieszyć się sympatycy ENEA FALUBAZU, którzy w tygodniu otrzymali kilka ciepłych słów od zawodników.

Michał Kesler