Piotr Pawlicki i Fredrik Lindgren w magazynie WP SportoweFakty (08.12.22, godz. 13:00)

W czwartek kolejne wydanie programu portalu WP SportoweFakty. Gośćmi będą Piotr Pawlicki oraz Fredrik Lindgren, którzy w listopadzie zmienili barwy klubowe w PGE Ekstralidze. Początek magazynu o godz. 13:00.

W przypadku Piotra Pawlickiego można było się spodziewać, że po kolejnym średnim sezonie w jego wykonaniu w barwach FOGO UNII Leszno, zdecyduje się on zmienić otoczenie. Taki ruch doradzano mu już wcześniej, ale wychowanek Byków do końca wierzył, że będzie w stanie wrócić do optymalnej formy w macierzystym zespole.

Czy właśnie chęć odbudowy swojej dyspozycji przede wszystkim determinowała Pawlickiego w podjęciu decyzji o odejściu z Leszna? A może miał poczucie, że w jego karierze pojawiła się stagnacja poprzez wiele lat startów w UNII? Co dokładnie było przyczyną tego, że zatracił swoją skuteczność ścigając się dla leszczyńskiego klubu? O te wszystkie wątki Piotr Pawlicki zostanie zapytany w magazynie.

Gościem naszego programu będzie także anonsowany wyżej Fredrik Lindgren. Szwed po pięciu latach spędzonych w ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa przenosi się do MOTORU  Lublin. Nie jest tajemnicą, że to w częstochowskim klubie uznali, że nadszedł czas na zmiany i podziękowano Lindgrenowi za dalszą współpracę. Jak na to zareagował zawodnik? Czy żałuje, że opuścił zespół? W jakiej atmosferze do tego doszło, a może jednak prowadził rozmowy z częstochowianami o ewentualnym nowym kontrakcie?

Pełna zapowiedź magazynu WP SportoweFakty TUTAJ