Prezentacja CELLFAST WILKÓW Krosno 10 listopada

Fot. Dariusz Błażejowski

Beniaminek PGE Ekstraligi ogłosił plan prezentacji zespołu na sezon 2023. Kadrę drużyny kibice poznają 10 listopada Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 19:00.

Wciąż do wielu osób to nie dociera, ale jesteśmy w gronie ośmiu najlepszych zespołów w Polsce. Robimy wszystko, by realizować kolejne cele. Jesteśmy na etapie wzmacniania drużyny. Dziś wiadomo już, że nowe twarze pojawią się zarówno w formacji seniorskiej, pozycji U24, jak i wśród juniorów. Możliwe, że ktoś nowy pojawi się także w sztabie szkoleniowym – powiedział prezes CELLFAST WILKÓW, Grzegorz Leśniak w rozmowie dla oficjalnej strony klubu.

Start prezentacji o godz. 19:00. Bilety-cegiełki na prezentację składu w cenie 30 zł będą dostępne od najbliższej środy, 2 listopada w kasie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza (ul. Kolejowa 1) w godz. od 9:00 do 17:30. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup motocykla do mini żużla.

Jak informuje klub, pojemność sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, a tym samym liczba biletów jest mocno ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji biletów. Zakup biletów możliwy jest wyłącznie osobiście w siedzibie RCKP. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko do wyczerpania puli. Płatności można dokonywać tylko gotówką.

Źródło: wilkikrosno.pl