Speedway 2. Ekstraliga i KLŻ – flesz: świąteczne uczynki

Przedświąteczny czas był bardzo intensywny dla klubów Speedway 2. Ekstraligi oraz KLŻ. Ten tydzień minął klubom szczególnie pod znakiem pomagania.

Święta to przede wszystkim czas niesienia pomocy dla potrzebujących. Drużyny INVEST HOUSE PLUS PSŻ Poznań oraz CELLFAST WILKI Krosno włączyły się do akcji Szlachetna Paczka i przekazała rodziną świąteczne prezenty.

Cellfast Wilki razem ze Szlachetną Paczką!

Trwa Weekend Cudów Szlachetna PACZKA – my również dołączamy się do tej wspaniałej inicjatywy 🎄😄Nasi zawodnicy wcielili się w role Świętych Mikołajów 🎅🏻 Obdarowani z pewnością się ucieszą! 🎁😊Pamiętajcie – dobro wraca 🤗#ApetytNaZuzelCellfast akcesoria ogrodowe

Posted by Cellfast Wilki Krosno on Sunday, December 17, 2023

Do akcji pomagania dołączyła się również GRUPA AZOTY UNIA Tarnów. Przedstawiciele klubu odwiedzili DPS Nowodworze w Tarnowcu.

W okresie przedświątecznym odwiedzamy nie tylko naszych sponsorów😉 Dzisiaj byliśmy z wizytą w DPS Nowodworze😃 Dziękujemy…

Posted by Unia Tarnów ŻSSA on Wednesday, December 20, 2023

ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz w duchu świąt postanowiła z kolei pomóc dzieciom z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, a dokładniej z Mieszkania Usamodzielnienia.

AGRED MALESA Ostrów Wielkopolski myśli już o kolejnym sezonie. Ogłosili spotkania sparingowe z drużynami PLATNIUM MOTORU Lublin oraz TAURON WŁÓKNIARZA Częstochowa.

Do rozpoczęcia sezonu pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na sparingi w ramach…

Posted by TŻ Ostrovia on Wednesday, December 20, 2023

Kibice H.SKRZYDLEWSKA ORŁA Łódź mogą już zaopatrywać się w karnety na przyszły sezon. Klub przygotował dla nich idealny prezent pod choinkę.

Karnety na mecze żużlowe H. Skrzydlewska Orła Łódź w sezonie 2024 można już kupować poprzez stronę internetową biletynazuzel.pl i stacjonarnie w kwiaciarni H. Skrzydlewska na Moto Arenie Łódź (ul. 6 sierpnia 71)⬆️⬆️⬆️Szukacie prezentów na święta dla najbliższych? To już chyba wiecie co kupić im pod choinkę 🎄🎄🎄😁😁😁

Posted by KŻ Orzeł Łódź on Wednesday, December 20, 2023

ULTRAPUR START Gniezno szuka nowych podprowadzających. Choć przed nami Święta Bożego Narodzenia klub myśli już o składzie na sezon 2024.

Dołącz do naszego zespołu hostess Ultrapur Girls – podprowadzające Start Gniezno 🔥 Poznaj czarny sport od kuchni….

Posted by Start Gniezno on Tuesday, December 19, 2023

TEXOM STAL Rzeszów zaplanował oficjalną prezentację drużyny. 12 stycznia 2024 kibicem będą mieli okazje spotkać się z zawodnikami w Galerii Rzeszów.

Już 1️⃣2️⃣ stycznia w Galerii Rzeszów odbędzie się Oficjalna Prezentacja drużyny Texom Stal Rzeszów na sezon 2024!…

Posted by H69 Speedway Rzeszów on Wednesday, December 20, 2023

Klaudia Bujalska