Spotkanie z Mistrzem. Wspólne…sprzątanie z prezesem klubu – akcje dla WOŚP w pełni

Do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało kilka dni. Kolejne kluby PGE Ekstraligi i Speedway 2. Ekstraligi zapowiadają aktywności w dniu finału i nie tylko. Niezapomniane chwile wraz z ulubieńcami będą możliwe, dzięki wyjątkowym internetowym licytacjom.

ENEA FALUBAZ Zielona Góra, poza internetowymi licytacjami, włącza się w aktywne wsparcie WOŚP w dniu finału. Klubowa maskotka pojawi się na 18. biegu „Policz się z cukrzycą”, Podczas imprezy finałowej w Zielonej Górze odbędzie się licytacja okolicznościowego medalu, wybitego z okazji awansu drużyny do PGE Ekstraligi. Zostało wyprodukowanych jedynie 100 takich medali.

Beniaminek 2. Speedway Ekstraligi – TEXOM STAL Rzeszów – w tym roku ma ciekawą propozycję dla swoich kibiców. Jest nią dzień meczowy spędzony z prezesem Michałem Drymajło. Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą będzie miał zapewniony prywatny transport na wyjazdowy mecz do Rybnika (20.04).

Na miejscu czekać na nich będą miejsca VIP. Dodatkową atrakcją będzie wspólne… zamiatanie trybunki wraz z prezesem rzeszowskiego klubu. Dzień meczowy z prezesem i zawodnikami zakończony będzie wspólną kolacją. Nie zabraknie również dedykowanych klubowych koszulek.

Aukcja dostępna TUTAJ (koniec: 29 stycznia)

Fanów legendarnego Nickiego Pedersena z pewnością zainteresuje kolejna propozycja ze strony Rzeszowskiego zespołu. Do wylicytowania w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest “Podróż śladami Nickiego Pedersena”.

Polski klub w ramach akcji oferuje: lot do miejscowości, w której Duńczyk mieszka, wspólny lunch oraz zwiedzanie jego domu wraz z warsztatem. Następnie będzie można zobaczyć również tor, na którym Pedersen zaczynał swoją karierę.

Aukcja dostępna TUTAJ (koniec: 1 lutego)

💣💣💣 BOOOOOOM 🔥🔥🔥Chcesz zjeść wspólny lunch z Nicki Pedersenem w jego prywatnej posiadłości❓Marzyłeś o tym, by na żywo…

Posted by H69 Speedway Rzeszów on Monday, January 22, 2024

TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa zaprasza na mecz z perspektywy parku maszyn. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję obserwować zawodników z niedostępnego na co dzień dla kibica miejsca. Będzie to też dobra okazja do poznania swoich ulubionych żużlowców oraz zdobycia autografów czy wspólnych zdjęć.

Aukcja dostępna TUTAJ (koniec: 29 stycznia)

❤️ Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje zbiórkę charytatywną, a my dołączamy się do tej akcji!…

Posted by Tauron Włókniarz Częstochowa on Monday, January 22, 2024

Więcej o innych akcjach żużlowego środowiska TUTAJ

Łukasz Kolski