Terminy sparingów klubów PGE Ekstraligi i METALKAS 2. Ekstraligi

Fot. Radek Kalina

Powoli zbliża się okres przygotowań klubów do sezonu 2024 na torach w Polsce. To także czas sparingów, które pozwolą sprawdzić formę i sprzęt zawodników. W poniższym newsie przedstawiamy terminy sparingów, które zostały podane przez kluby PGE Ekstraligi oraz METALKAS 2. Ekstraligi.

Materiał jest aktualizowany na bieżąco.

TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa:

  • 23.03 vs INNPRO ROW Rybnik (dom)
  • 24.03 vs INNPRO ROW Rybnik (wyjazd)
  • 02.04 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (wyjazd)
  • 03.04 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (dom)
  • 06.04 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (dom)
  • 10.04 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (wyjazd)

EBUT.PL STAL Gorzów:

  • 26.03 vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)
  • 27.03 vs FOGO UNIA Leszno (dom)
  • 02.04 vs ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (wyjazd)
  • 03.04 vs ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (dom)
  • 06.04 vs BETARD SPARTA Wrocław (wyjazd)
  • 07.04 vs BETARD SPARTA Wrocław (dom)

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz:

  • 29/30.03 dwumecz z KS APATOREM Toruń (lokalizacje TBA)
  • 02.04 vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • 03.04 vs EBUT.PL STAL Gorzów (wyjazd)

FOGO UNIA Leszno:

  • 22.03 vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (wyjazd)
  • 23.03 vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (dom)
  • 26.03 vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • 27.03 vs EBUT.PL STAL Gorzów (wyjazd)
  • 29.03 vs BETARD SPARTA Wrocław (wyjazd)
  • 30.03 vs BETARD SPARTA Wrocław (dom)
  • 03.04 vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk (dom)

PLATINUM MOTOR Lublin:

  • 20.03 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (wyjazd)
  • 21.03 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (dom)
  • (TBA) vs TEXOM STAL Rzeszów

KS APATOR Toruń:

  • 23.03 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (wyjazd)
  • 24.03 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (dom)
  • 29/30.03 dwumecz z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (lokalizacje TBA)
  • 04.04 vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (dom)
  • 05.05 vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (wyjazd)

BETARD SPARTA Wrocław:

  • 29.03 vs FOGO UNIA Leszno (dom)
  • 30.03 vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)
  • 06.04 vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • 07.04 vs EBUT.PL STAL Gorzów (wyjazd)

ENEA FALUBAZ Zielona Góra:

  • 23.03 vs KS APATOR Toruń (dom)
  • 24.03 vs KS APATOR Toruń (wyjazd)
  • 29.03 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (dom)
  • 30.03 vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (wyjazd)
  • 02.04 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (dom)
  • 06.04 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (wyjazd)
Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz:

  • 22.03 vs FOGO UNIA Leszno (dom)
  • 23.03 vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)
  • 04.04 vs KS APATOR Toruń (wyjazd)
  • 05.05 vs KS APATOR Toruń (dom)

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk:

  • 03.04 vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)

CELLFAST WILKI Krosno:

  • 03.04 vs INNPRO ROW Rybnik (dom)
  • 04.04 vs INNPRO ROW Rybnik (wyjazd)

ARGED MALESA Ostrów Wlkp.:

  • 20.03 (16:00) vs PLATINUM MOTOR Lublin (dom)
  • 21.03 vs PLATINUM MOTOR Lublin (wyjazd)
  • 29.03 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (wyjazd)
  • 30.03 vs ENEA FALUBAZ Zielona Góra (dom)
  • 03.04 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (wyjazd)
  • 10.04 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (dom)

INNPRO ROW Rybnik:

  • 23.03 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (wyjazd)
  • 24.03 vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (dom)
  • 03.04 vs CELLFAST WILKI Krosno (wyjazd)
  • 04.04 vs CELLFAST WILKI Krosno (dom)

TEXOM STAL Rzeszów:

  • (TBA) vs PLATINUM MOTOR Lublin
  • (TBA) vs GRUPA AZOTY UNIA Tarnów