W Zielonej Górze mocne wsparcie miasta

Fot. Łukasz Forysiak

Jak informuje serwis falubaz.com, w Zielonej Górze mogą liczyć na wsparcie Urzędu Miasta kwotą 2,5 mln zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie do nowego sezonu w PGE Ekstralidze.

Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki oraz prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała podpisali umowę na dofinansowanie realizacji zadania „Poprawa warunków uprawiania sportu żużlowego przez zawodników ekstraligowej drużyny żużlowej ZKŻ SSA w okresie do 31.03.2024”.

Konferencja prasowa Prezydenta Miasta Zielona Góra dot. podpisania umowy na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Poprawa warunków uprawiania sportu żużlowego przez zawodników ekstraligowej drużyny żużlowej ZKŻ SSA w okresie do 31.03.2024”Zapraszamy przedstawicieli mediów.

Posted by Falubaz Zielona Góra on Thursday, December 28, 2023

Wsparcie ze strony Urzędu Miasta Zielona Góra wyniosło 2,5 miliona złotych. – To dofinansowanie w tym okresie i w takiej kwocie jest niezbędne, by klub odpowiednio przygotował się do rozgrywek. Przy wejściu w sezon i w jego trakcie nasze wpływy wyglądają już inaczej, bo mamy też ogromne wsparcie sponsorów, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – powiedział Wojciech Domagała dla falubaz.com.