Z Teneryfy do rodzinnego domu na Święta. Miss Startu PGE Ekstraligi z planami na nowy rok

Za Karoliną Szwajłyk wyjazd na Teneryfę, który wykorzystany został w pełni. W rozmowie dla ekstraliga.pl, Miss Startu PGE Ekstraligi 2023 opowiedziała o podróży w hiszpańskie rejony oraz przygotowaniach do nadchodzących Świąt i nowego roku.

Podprowadzająca FOR NATURE SOLUTIONS KS APATORA Toruń w ostatnim czasie wybrała się na Teneryfę, gdzie nie tylko korzystała ze słonecznej pogody, ale także przygotowywała materiały dla firm. Jak zaznacza, żaden wyjazd nie zastąpi więzi rodzinnych. – Był to bardzo intensywny i owocny czas. Myślę, że podróżowanie, nie tylko na Teneryfę, ale w inne miejsca, dało mi możliwość doceniania małych rzeczy. Zaczęłam doceniać każdy moment ze swoimi bliskimi – powiedziała Karolina Szwajłyk.

Skąd pomysł na częste zwiedzanie zakątków Hiszpanii? – Ze względu na język hiszpański, którego się uczę się już ponad 6 lat. Zainspirowana moimi lektorami, postanowiłam się wybrać pierwszy raz w 2017 roku – wyjaśniła nasza rozmówczyni.

Wielkimi krokami zbliża się czas Wigilii i Bożego Narodzenia. Jak ten okres ma zaplanowany Miss Startu PGE Ekstraligi z minionego sezonu? – Święta spędzam na spokojnie, w gronie najbliższych w domu. Wszystko jest już prawie dopięte, czekają mnie jeszcze ostatnie zakupy i będę gotowa. Tematów żużlowych przy świątecznym stole nie zabraknie, w związku z tym, że sprawiłam mojemu bratu niesamowity prezent – zaznaczyła.

Niedługo również rozpoczęcie nowego, 2024 roku. Karolina Szwajłyk już nie może doczekać się kolejnej edycji PGE Ekstraligi – w niej toruński klub zainauguruje rozgrywki meczem na wyjeździe z EBUT.PL STALĄ Gorzów. Zespół ten był cichym faworytem naszej rozmówczyni, jako pierwszy rywal dla klubu z Torunia. Zanim zaczną się zmagania w najlepszej żużlowej lidze świata, nastąpi zamknięcie starego roku, czyli Sylwester. Jakie plany na ten wieczór oraz jakie cele na 2024 rok ma Karolina? – Tego Sylwestra spędzam na spokojnie, z przyjaciółmi. I tego typu aktywność preferuję, uważam że najważniejsze jest to, z kim spędzamy sylwestra. Nie jest ważne, gdzie. Wkraczam w nowy rok i działam. Ten najbliższy będzie bardzo intensywny, ze względu na obronę pracy na studiach, ale również na dłuższe i dalsze podróże poza Europę – zakończyła Miss Startu PGE Ekstraligi.