24 marca ZOOLESZCZ GKM spotka się z kibicami

Fot. Patryk Kowalski

Już 24 marca drużyna ZOOLESZCZ GKM zaprezentuje się swoim kibicom. W Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45 zaplanowano na ten dzień spotkanie z fanami, które będzie częścią zgrupowania integracyjno-medialnego. Start imprezy zaplanowano na godz. 18:00.

Wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy będą reprezentować grudziądzki klub w sezonie 2023, na czele z Nickim Pedersenem oraz Maxem Fricke.

Wydarzenie poprowadzi znany z domowych meczów na H4 Kamil Morydz. Wspólnie z Galerią Grudziądzką klub przygotowuje dla kibiców sporo atrakcji, w tym m.in. konkursy z nagrodami. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z każdym z zawodników, a do dyspozycji fanów będzie również sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

Wspólnie z Galerią Grudziądzką planujemy na ten rok kilka wydarzeń skierowanych w stronę naszych kibiców. Spotkanie, które odbędzie się 24 marca to jedna z tego typu imprez. Podczas niej zaprezentuje się kibicom pełny skład naszej drużyny na sezon 2023. Już teraz zapraszam wszystkich fanów czarnego sportu i naszego klubu na ten event – mówi Dyrektor Marketingu ZOOLESZCZ GKM-u, Tomasz Krasiński.

? Już 24 marca (piątek) o godzinie 18:00 zawodnicy GKM Grudziądz S.A. spotkają się z kibicami!?W Galeria Grudziądzka…

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Tuesday, March 14, 2023