A Mistrzem Polski zostanie… Bukmacherzy typują!

Fot. Patryk Kowalski

Przed nami wielkie emocje w ćwierćfinałach PGE Ekstraligi! Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Eksperci z firmy bukmacherskiej analizują, która z drużyn okaże się wielkim wygranym. Kto okaże się wielkim zwycięzcą PGE Ekstraligi?

Już w niedzielę 28 sierpnia rozpoczną się rewanże ćwierćfinałowe. Zmierzą się ze sobą:

  • MOTOR Lublin – FOGO UNIA Leszno
  • ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa – BETARD SPARTA Wrocław
  • MOJE BERMUDY STAL Gorzów – FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń

Która z drużyn awansuje dalej? Kto ma największe szanse na zostanie Mistrzem Polski? Sprawdzamy!

Analitycy zakładów bukmacherskich eWinner przewidują, że najmniejsze szanse na wygraną ligi ma drużyna Fogo Unia Leszno. Kurs na to, że to właśnie ekipa z Leszna okażą się zwycięzcami wynosi 75.00. Wg bukmacherów, małe szanse na końcowe zwycięstwo mają również Betard Sparta Wrocław (kurs 22.50), For Nature Solutions Apator Toruń (kurs 20.00) oraz Moje Bermudy Stal Gorzów (kurs 12.50).

Eksperci typują, że faworytów jest dwóch: ekipa z Lublina (kurs na Motor to 1.75) oraz z Częstochowy (kurs na Włókniarz to 2.40). Bukmacherzy typują, że to właśnie między tymi drużynami rozegra się walka o mistrzostwo PGE Ekstraligi.

Pamiętajmy jednak, że wszystko może się zmienić w mgnieniu oka i obrócić o 180 stopni!

EWINNER kod promocyjny na PGE Ekstraligę!

eWinner, oficjalny sponsor PGE Ekstraligi, przygotował dla nowych klientów bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Aby móc zagrać bez ryzyka i otrzymać dodatkowo na start zwiększony bonus powitalny, należy się zarejestrować w odpowiedni sposób. W trakcie rejestracji wpisujemy kod promocyjny EWINNER, dzięki czemu zakład bez ryzyka wzrośnie do 110 PLN (normalnie to 100 PLN). Chcąc wykorzystać bonus w pełni, należy postawić pierwszy kupon za 125 PLN. EWINNER kod promocyjny można wykorzystać w nadchodzących meczach żużlowych!

eWinner – sponsor i legalny bukmacher

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także oficjalnym sponsorem PGE Ekstraligi.