Eliga Manager: co nas czeka w finałach? Czy będzie okienko?

25.08.2023 13:12
Eliga Manager: co nas czeka w finałach? Czy będzie okienko?

26 sierpnia (wyjątkowo w sobotę) rozpoczną się półfinały PGE Ekstraligi, a tym samym decydująca faza rozgrywek w Eliga Manager. Do godz. 18:00 można dokonywać roszad w składach.

Przed graczami cztery mecze półfinałowe, licząc również rewanże, które odbędą się 10 września oraz kolejne cztery w spotkaniach o brązowe medale i finałowe. Nie będzie już żadnych dodatkowych okienek transferowych, ponieważ “na placu boju” pozostały cztery drużyny w realnych rozgrywkach, a tym samym ich zawodnicy w komplecie dokończą sezon.

Po 17. rundzie czeka nas przerwa w PGE Ekstralidze związana z Grand Prix w Cardiff, a także rozliczenie TOP-5 za sierpień. Kolejne zgłoszenia zaplanowano na 5 września (początek o godz. 12:00), a potrwają one do 10 września do godz. 14:00.

W lidze “A” na czele klasyfikacji KŁANIEŚ TEAM z 1262 (32) pkt. Z kolei w lidze “B” prowadzi Piach Radom z 1198 (30) pkt.

Przypomnijmy, że składy drużyn i budżety są w Eliga Manager ściśle powiązane z kampanią, po jej zakończeniu nie przechodzą na kolejny sezon.

W grze – zgodnie z regulaminem – ufundowano następujące nagrody:

  • za 1. miejsce: nagroda pieniężna tj. 1 000 zł + dodatkowa nagroda pieniężna o wartości 10% wszystkich nagród, nagroda rzeczowa tj. zegarek Aztorin
  • za 2. miejsce: nagroda pieniężna tj. 750 zł + dodatkowa nagroda pieniężna o wartości 10% wszystkich nagród, nagroda rzeczowa tj. zegarek Aztorin
  • za 3. miejsce: nagroda pieniężna tj. 500 zł + dodatkowa nagroda pieniężna o wartości 10% wszystkich nagród – nagroda rzeczowa tj. zegarek Aztorin
  • za 4. – 10. miejsca: nagroda rzeczowa tj. zegarek Aztorin
  • za 11. – 30. miejsca: czapka #SmakŻużla

Nagrody zostaną wysłane laureatom spedycją lub pocztą na wskazane adresy korespondencyjne w terminie do 31.12.2023. Więcej o grze TUTAJ.

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN