Flesz PGE Ekstraligi (17): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń już na torze

26.02.2023 08:58
Flesz PGE Ekstraligi (17): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń już na torze

Jak co tydzień sprawdzamy co działo się w klubach PGE Ekstraligi oraz u zawodników startujących w najlepszej lidze świata. Zapraszamy do kolejną odsłonę cyklu.

Podsumowanie tygodnia rozpoczyna się od FOR NATURE SOLUTIONS APATORA. Zawodnicy z toruńskiego klubu jako pierwsi w sezonie pokręcili pierwsze kółka na Motoarenie, a następnie wybrali się na zgrupowanie do Hiszpanii.

Już jutro całą drużyną wyruszamy na obóz do Hiszpanii, a dzisiaj przyszedł czas na małe rozruszanie kości ????⚪️ #ŻyjeMyŻużlem #PGEEkstraliga

Posted by Klub Sportowy Toruń on Friday, February 24, 2023

Hola Espana! ??Meldujemy się w Hiszpanii ? ??⚪️ #ŻyjeMyŻużlem #PGEEkstraliga

Posted by Klub Sportowy Toruń on Saturday, February 25, 2023

Kierunek hiszpański obrała także FOGO UNIA Leszno, która wybrała się drużyną na zgrupowanie. Filmem z przejazdu po torze motocrossowym pochwalił się Janusz Kołodziej.

Sunday FUNDAY ???Pozdrawiamy z Hiszpanii ????#KSUL #UniaLeszno #PGEE #PGEEkstraliga

Posted by Unia Leszno on Sunday, February 19, 2023

 

Kolejną drużyną, która wybrała się do Hiszpanii jest BETARD SPARTA Wrocław. Patrząc na ilość drużyn PGE Ekstraligi w Hiszpanii, aż szkoda, że nie można zorganizować tam sparingu.

Kierunek Calpe ?? ? Pierwsza cześć ekipy Betard Sparty Wrocław jest już w drodze do Hiszpanii gdzie od niedzieli nasza drużyna będzie przebywać na obozie przygotowawczym do sezonu 2023 #pgeekstraliga ?

Posted by WTS Sparta Wrocław on Friday, February 24, 2023

Wrocław natomiast opuścił młodzieżowiec Michał Curzytek. Wychowanek STALI Rzeszów będzie reprezentować pierwszoligowy STELMET FALUBAZ Zielona Góra.

Michał Curzytek wybrał Falubaz Zielona GóraMłodzieżowiec wzmocni zespół z Zielonej Góry na zasadzie wypożyczenia z…

Posted by WTS Sparta Wrocław on Monday, February 20, 2023

Przygotowania do sezonu trwają także u beniaminka PGE Ekstraligi – CELLFAST WILKÓW Krosno. Przygotowany sprzęt do sezonu ma już nowy nabytek – Krzysztof Kasprzak.

Kasprzak's bikes are ready ????#PGEEkstraliga#ApetytNaZuzel

Posted by Cellfast Wilki Krosno on Tuesday, February 21, 2023

Z obozu przygotowawczego natomiast wrócili już żużlowcy EBUT.PL STALI Gorzów, którzy wybrali się do Finlandii, gdzie wybrali nowego kapitana. Został nim Słowak Martin Vaculik.

Ten wyjazd zapamiętamy na dłuuugo ??Poćwiczone, pojeżdżone, Kapitan wybrany ??: @SpeedwayFotoPL #STALeRAZEM

Posted by Stal Gorzów on Tuesday, February 21, 2023

W Grudziądzu natomiast świętowano urodziny wychowanka klubu – Seweryna Orgackiego, który rozpoczął swoją pełnoletność. Sewerynowi życzymy wszystkiego najlepszego.

18 lat kończy dziś Seweryn Orgacki! Z okazji wejścia w pełnoletność naszemu juniorowi składamy najlepsze życzenia urodzinowe!? LAT SEWERYN!???

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Thursday, February 23, 2023

Podczas zgrupowania aktualnych mistrzów Polski w hiszpańskim Calpe zdecydowano, że nowym kapitanem MOTORU zostanie Jarosław Hampel.

To już oficjalne❗???Podczas naszego Zgrupowania w Calpe zrobiliśmy naradę całego teamu i jej wynik był jednogłośny. Nie…

Posted by Speedway Motor Lublin on Sunday, February 19, 2023

Świeżo po powrocie, drużyna z Lublina wzięła udział w 61. Plebiscycie Kuriera Lubelskiego, skąd wrócili z szeregiem nagród.

Zobaczcie jak wyglądał wczorajszy wieczór 61. Plebiscytu Kurier Lubelski w Lubelskie Centrum Konferencyjne ???Fot….

Posted by Speedway Motor Lublin on Saturday, February 25, 2023

Tydzień w Częstochowie natomiast minął pod względem urodzin. Swoje święto obchodziło aż trzech zawodników: Maksym Drabik, Franciszek Karczewski oraz Bartosz Śmigielski. Całej trójce życzymy wszystkiego najlepszego!

2️⃣2️⃣ lutego – dziś swoje urodziny świętuje Maksym Drabik! ?Maks! Życzymy Ci samych sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń! ?__#ZuzlowaCzestochowa

Posted by Włókniarz Częstochowa on Tuesday, February 21, 2023

 

Kamil Szyszkowski

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN