Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi (nabór na sezon 2022)

06.10.2021 19:48
Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi (nabór na sezon 2022)

Rozpoczął się uzupełniający nabór na kibicowskich Ambasadorów PGE Ekstraligi przed sezonem 2022. Osoby aktywne w social mediach, chcące zobaczyć żużel z nieco innej strony, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 18 października.

Kolejna odsłona akcji adresowana jest do fanów ze wszystkich ośrodków żużlowych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem ekstraligowych. Swoje zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową na adres [email protected] do 18 października. PGE Ekstraliga skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Poszukujemy przede wszystkim osób, które posiadają swoje profile na portalach Instagram, Facebook oraz Twitter, ale także kibiców chcących włączyć się w projekt Ekstraliga 3.0 w zakresie realizacji wideo (nie jest wymagany własny sprzęt). Warunkiem koniecznym, aby kandydatura była rozpatrywana, jest pełnoletniość oraz przesłanie w zgłoszeniu swojej wybranej aktywności żużlowej lub pasji związanej z żużlem (np. rysunki, grafiki, zdjęcia, wideo, tekst, kolekcja, ciekawy post w social mediach itp.).

W zgłoszeniu mailowym kandydaci powinni też podać:

  • wiek
  • miasto, w którym będzie się działać
  • linki do swoich profili na prowadzonych portalach społecznościowych

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN