Młodzież ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa w trakcie przygotowań do nowego sezonu

17.02.2023 11:45
Młodzież ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA Częstochowa w trakcie przygotowań do nowego sezonu

Fot. Grzegorz Misiak

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa to drużyna, która przeciętnemu kibicowi kojarzy się przede wszystkim z rozgrywkami w ramach PGE Ekstraligi.  Zespół oprócz sukcesów pierwszej drużyny posiada również medale wywalczone w zawodach młodzieżowych.

Zarząd klubu od lat aktywnie wspiera i rozwija szkolenie, czego najlepszym przykładem jest coraz szersze grono adeptów, którzy w przyszłości mogą zastąpić w składzie obecnych liderów Biało-Zielonych. Okres zimowy, który oznacza przerwę aktywności zawodników na torze, nie oznacza jednak zaniechania treningów ogólnorozwojowych.

Przygotowanie fizycznie w zawodowym sporcie to podstawa. Dobrze przepracowana zima ma znaczący wpływ na osiągane wyniki w trakcie wymagającego sezonu. Nauczeni doświadczeniem starszych kolegów młodzi adepci klubu – pod czujnym okiem profesjonalnego trenera oraz Józefa Kafla – trenują na sali oraz w terenie. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu. Przyszli żużlowcy nie mogą narzekać na nudę. Celem wspólnych treningów jest poprawa siły, kondycji oraz motoryki.

Źródło: wlókniarz.com

Młodzi adepci Włókniarza Częstochowa przygotowują się do nowego sezonu ?️‍♀️?? https://tiny.pl/wnfdh___#ZuzlowaCzestochowa #PGEEkstraliga

Posted by Włókniarz Częstochowa on Friday, February 17, 2023

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN