ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw: Gdzie oglądać kwalifikacje i turniej główny?

12.05.2023 09:52
ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw: Gdzie oglądać kwalifikacje i turniej główny?

Fot. Zuzanna Kloskowska

Weekend na PGE Narodowym czas zacząć. W piątek (12 maja) odbędą się trening i kwalifikacje, a także wybór numerów startowych na turniej główny. Z kolei dzień później (13 maja) kibice obejrzą rywalizację o wygraną w ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw. Gdzie będzie można obejrzeć zmagania?

12 maja kwalifikacje i trening do ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw zaplanowane są na godz. 17:00. Po ich rozegraniu zawodnicy wybiorą numery startowe na sobotni turniej. Transmisja na antenie Eurosport 2 oraz w Eurosport Extra (usługa Player.pl).

Kibice, którzy będą chcieli na żywo obejrzeć tę część weekendu z FIM SGP, organizatorzy przygotowali informacje. Otwarcie bramy nr 2 dla kibiców nastąpi o godz. 16:00. Wejście na PGE Narodowy dla fanów będzie możliwe na podstawie zakupionego programu zawodów. Dla fanów wyznaczony będzie sektor D12/13, wejście bramą numer 2. Liczba miejsc jest ograniczona (999 osób). Więcej TUTAJ

Z kolei w sobotę (13 maja) to turniej główny ORLEN FIM SGP of Poland – Warsaw. Początek zawodów zaplanowano na godz. 19:00. Transmisja na otwartym kanale TTV oraz Eurosport Extra (usługa Player.pl).

Informator kibica na sobotnie zawody dostępny TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN