PGE Ekstraliga organizuje konkurs fotograficzny

13.11.2022 08:59
PGE Ekstraliga organizuje konkurs fotograficzny

Fot. Patryk Kowalski

PGE Ekstraliga przygotowała konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są zegarki AZTORIN. Wszyscy obecni na zawodach PGE Ekstraligi lub PGE IMME im. Z. Plecha w sezonie 2022 mogą wysyłać swoje zdjęcia na adres mailowy [email protected].

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: PGE Ekstraliga 2022 (w tym także tegoroczna edycja PGE IMME im. Z. Plecha) oraz OPEN (wszystkie imprezy żużlowe w sezonie 2022).

Swoje prace do niedzieli (20.11, godz. 23:59) na adres [email protected]. Aby przystąpić do konkursu, muszą zostać spełnione następujące wymagania:

  • OBOWIĄZKOWO jedna praca zgłoszona do konkursu w formule PGE Ekstraliga 2022 (wyłącznie zawody PGE Ekstraligi 2022 lub PGE IMME 2022),
  • DODATKOWO (nie jest wymagane) jedna praca zgłoszona do konkursu w formule OPEN (wszystkie imprezy żużlowe sezonu 2022, konieczne podanie daty wykonania zdjęcia),
  • Wymagania techniczne: zdjęcia w formacie .jpg minimalnie 2000 px szerokości, bez logo autora,
  • W zgłoszeniu należy zaznaczyć: imię i nazwisko autora zdjęcia, a także datę i rodzaj zawodów, na których zdjęcie wykonano oraz opis zdjęcia (kto jest na zdjęciu).

Wybrane prace zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu, który rozpocznie się 21.11 w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi oraz na stronie speedwayekstraliga.pl.

Nagrodą w konkursie są zegarki AZTORIN. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN