Spotkanie żużlowców EBUT.PL STALI kibicami (zdjęcia)

06.09.2023 12:45
Spotkanie żużlowców EBUT.PL STALI kibicami (zdjęcia)

Fot. Marcin Rusewicz

W pierwszym finale U24 Ekstraligi, pomiędzy ENEA STALĄ Gorzów a ORLEN CELLFAST WILKAMI Krosno, gospodarze wygrali 49:40. Po zakończonym a środku murawy odbyło się pożegnalne spotkanie zawodników z kibicami.

Z racji wcześniejszego zakończenia rozgrywek przez seniorską drużynę EBUT.PL STALI, czyli odpadnięcia z fazy play-off PGE Ekstraligi na etapie ćwierćfinałów, klub w ramach pożegnania z sezonem postanowił zorganizować spotkanie z żużlowcami wszystkich klas i sekcji klubu z Gorzowa.

Kilkanaście minut po rozegraniu ostatniego wyścigu w ramach finału U24 Ekstraligi, począwszy od najstarszych do tych najmłodszych, wokół toru odjechano rundę honorową. Następnie wszyscy zebrali się na samym środku stadionu w ramach długiej sesji autografów. Każdy kibic mógł podejść do każdego zawodnika i zdobyć podpis oraz pamiątkowe zdjęcie.

Za rok już nikt nie napisze że jesteśmy słabi! – mówił stronę kibiców Szymon Woźniak. Obok niego znalazł się chociażby inny uczestnik CANAL+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski – Oskar Fajfer, zwycięzca sobotniego Grand Prix Wielkiej Brytanii – Martin Vaculik, czy nawet Anders Thomsen i Mateusz Bartkowiak, którzy z powodu kontuzji nie mogli wziąć udziału w ostatnich meczach EBUT.PL STALI.

 

Marcin Rusewicz

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN