Terminy sparingów klubów PGE Ekstraligi i METALKAS 2. Ekstraligi

01.02.2024 17:07
Terminy sparingów klubów PGE Ekstraligi i METALKAS 2. Ekstraligi

Fot. Radek Kalina

Powoli zbliża się okres przygotowań klubów do sezonu 2024 na torach w Polsce. To także czas sparingów, które pozwolą sprawdzić formę i sprzęt zawodników. W poniższym newsie przedstawiamy terminy sparingów, które zostały podane przez kluby PGE Ekstraligi oraz METALKAS 2. Ekstraligi.

Materiał jest aktualizowany na bieżąco.

TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa:

  • (odwołany) vs NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra (wyjazd)
  • 03.04 (17:00) vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (dom)
  • (odwołany) vs NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra (dom)
  • 09.04 (16:30) vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (wyjazd)

EBUT.PL STAL Gorzów:

  • (odwołany) vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)
  • (odwołany) vs ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (wyjazd)
  • (odwołany) vs ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (dom)
  • 06.04 (15:00) vs BETARD SPARTA Wrocław (wyjazd)
  • 08.04 (16:30) vs BETARD SPARTA Wrocław (dom)

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz:

  • (odwołany) vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • (odwołany) vs EBUT.PL STAL Gorzów (wyjazd)
  • 07.04 (14:00) vs CELLFAST WILKI Krosno (dom)

FOGO UNIA Leszno:

  • (odwołany) vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (wyjazd)
  • (odwołany) vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (dom)
  • (odwołany) vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • 03.04 (16:30) vs ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk (dom)

ORLEN OIL MOTOR Lublin:

  • (odwołany) vs ARGED MALESA Ostrów Wlkp. (dom)
  • (TBA) vs TEXOM STAL Rzeszów

KS APATOR Toruń:

  • 05.04 (17:00) vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (dom)
  • 11.04 (17:00) vs ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz (wyjazd)

BETARD SPARTA Wrocław:

  • 06.04 (15:00) vs EBUT.PL STAL Gorzów (dom)
  • 08.04 (16:30) vs EBUT.PL STAL Gorzów (wyjazd)

NOVYHOTEL FALUBAZ Zielona Góra:

  • (odwołany) vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (dom)
  • (odwołany) vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (wyjazd)
Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz:

  • (odwołany) vs FOGO UNIA Leszno (dom)
  • (odwołany) vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)
  • 05.04 (17:00) vs KS APATOR Toruń (wyjazd)
  • 11.04 (17:00) vs KS APATOR Toruń (dom)

ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk:

  • 03.04 (16:30) vs FOGO UNIA Leszno (wyjazd)

CELLFAST WILKI Krosno:

  • 01.04 (15:00) vs PSŻ Poznań (dom)
  • 03.04 (16:30) vs INNPRO ROW Rybnik (dom)
  • 05.04 (17:30) vs INNPRO ROW Rybnik (wyjazd)
  • 07.04 (14:00) vs ZOOLESZCZ GKM Grudziądz (wyjazd)

H. SKRZYDLEWSKA ORZEŁ Łódź:

  • (odwołany) vs POLONIA Piła (dom)

ARGED MALESA Ostrów Wlkp.:

  • (odwołany) vs ORLEN OIL MOTOR Lublin (wyjazd)
  • 03.04 (17:00) vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (wyjazd)
  • 09.04 (16:30) vs TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa (dom)

INNPRO ROW Rybnik:

  • 03.04 (16:30) vs CELLFAST WILKI Krosno (wyjazd)
  • 05.04 (17:30) vs CELLFAST WILKI Krosno (dom)

TEXOM STAL Rzeszów:

  • (TBA) vs ORLEN OIL MOTOR Lublin
  • (TBA) vs UNIA Tarnów

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN