Typer PGE Ekstraligi: edycja 2023 z nowościami

16.03.2023 08:59
Typer PGE Ekstraligi: edycja 2023 z nowościami

W sezonie 2023 wystartuje nowa edycja Typera PGE Ekstraligi. Konkurs z nagrodami dostępny w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi przyniesie nowe funkcje. Start planowany jest najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem PGE Ekstraligi 2023.

Na kibiców będzie czekać nowa opcja przy typowaniu. Oprócz przewidywania wyniku samego meczu, wyboru liderów drużyn i wskazywaniu lepszego z pary, gracz będzie mógł wytypować zawodnika, który uzyska Najlepszy Czas Dnia. Łącznie za poprawne wskazanie wszystkich typów w jednym spotkaniu, można będzie zdobyć 8 punktów (nowość to 4 pkt za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku meczu), a w całej rundzie 32.

Użytkownicy będą mogli również zmierzyć się ze znajomymi oraz innymi kibicami żużlowymi. W Typerze PGE Ekstraligi dostępne będą grupy prywatne. Co ważne, gracz będzie mógł przypisać się do jednej grupy.

Rozpoczęcie konkursu planowane jest na około tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek PGE Ekstraligi. O dokładnym terminie organizatorzy poinformuję w osobnym komunikacie.

UWAGA: tylko do rozpoczęcia 1. rundy będzie można typować końcową kolejność drużyn w PGE Ekstralidze.

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN