WP SportoweFakty: Andrzej Witkowski, Dominik Kubera i Wiktor Lampart w magazynie PGE Ekstraligi (07.09.23, godz. 13:00)

07.09.2023 12:03
WP SportoweFakty: Andrzej Witkowski, Dominik Kubera i Wiktor Lampart w magazynie PGE Ekstraligi (07.09.23, godz. 13:00)

Dominik Kubera staje się coraz lepszy i raczej kwestią czasu jest, aż zapuka do drzwi Grand Prix. Czy liczy na to już teraz? O tym opowie w Magazynie PGE Ekstraligi, w którym gośćmi będą też Andrzej Witkowski (honorowy prezes PZM) oraz Wiktor Lampart. Początek programu o godz. 13:00.

Zawodnik PLATINUM MOTORU Lublin z roku na rok robi progres, co widać po jego jeździe. W tym sezonie jednak pech w postaci kontuzji sprawił, że wypadł z możliwości walki o awans do cyklu Grand Prix na torze. Czy wobec tego ma nadzieje, że organizatorzy uwzględnią go podczas przyznawania dzikich kart na przyszły rok? Między innymi o tym Dominik Kubera porozmawia z Jarosławem Galewskim. Ponadto oczywiście pojawią się tematy dotyczące najważniejszych rozstrzygnięć w PGE Ekstralidze.

W programie gościć będzie także Wiktor Lampart, który w ostatnim czasie poprawił swoje wyniki. O tym, jaki wpływ na jego dyspozycję miał Grzegorz Rempała zawodnik zdradzi w rozmowie z Mateuszem Puką. Żużlowiec zostanie też zapytany o to, jak bardzo na jego wyniki wpłynęły nowe silniki. Ponadto Lampart wyjawi także, jak wyglądały jego negocjacje z FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOREM Toruń na kolejny sezon i jaka średnia biegowa w przyszłym sezonie będzie go satysfakcjonować. Odniesie się również do nieprzychylnych komentarzy niektórych kibiców.

W trakcie programu w studiu Wirtualnej Polski gościć będzie też honorowy prezes PZM, Andrzeja Witkowskiego. Rozmowa z nim skupi się na planowanych zmianach w polskim żużlu. Działacz wytłumaczy, co ma przynieść włączenie 1. Ligi do struktur PGE Ekstraligi w niedalekiej przyszłości. Wyrazi też opinię na temat sytuacji żużla.

Pełna zapowiedź TUTAJ

Magazyn WP SportoweFakty LIVE TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN