WP SportoweFakty: Chugunov i Drabik w magazynie PGE Ekstraligi (09.03.2023, godz. 13:00)

09.03.2023 08:59
WP SportoweFakty: Chugunov i Drabik w magazynie PGE Ekstraligi (09.03.2023, godz. 13:00)

Pierwszy magazyn WP SportoweFakty w marcu przyniesie gości z klubów z Grudziądza oraz Częstochowy. W programie udział wezmą Gleb Chugunov i Maksym Drabik, którzy w listopadzie zmienili barwy na sezon 2023 PGE Ekstraligi. O czasie przed inauguracją opowie także Anita Mazur (ELEVEN SPORTS).

Maksym Drabik licencję żużlową uzyskał jako zawodnik Włókniarza Częstochowa, jednak nigdy nie było mu dane zadebiutować w barwach tego klubu w rozgrywkach ligowych. Przez perypetie związane z częstochowskim żużlem w latach 2014-2015, gdy na dobre zaczynała się kariera Drabika, ten musiał szukać możliwości rozwoju w innych ośrodkach.

Prędzej czy później wydawało się jednak pewne, że trafi on do pierwszego składu częstochowian. To był zresztą jeden z celów Michała Świącika, od samego początku, gdy objął stanowisko prezesa we Włókniarzu i nigdy tego nie ukrywał. Plany związane z pozyskaniem Maksyma Drabika udało mu się zrealizować w zeszłym roku.

O tym czym i w jaki sposób Michał Świącik przekonał zawodnika do przenosin do WŁÓKNIARZA opowie Maksym Drabik w Magazynie PGE Ekstraligi.

Barwy klubowe w przerwie między sezonami zmienił również Gleb Chugunov. On z kolei wyjawi szczegóły odejścia z BETARD SPARTY Wrocław i przejścia do ZOOLESZCZ GKM-u Grudziądz. Jak Chugunov jest nastawiony do walki o miejsce w podstawowym składzie ekipy Janusza Ślączki?

Ponadto gościem w programie będzie Anita Mazur, dziennikarka stacji ELEVEN SPORTS, opowie o tym, jakie nowości czekają na kibiców podczas transmisji z PGE Ekstraligi, zdradzi kulisy prezentacji grudziądzkiego ZOOLESZCZ GKM-u, której była prowadzącą, a także oceni szanse klubów z Grudziądza i Częstochowy w nadchodzących rozgrywkach.

Początek Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek, 9 marca o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.

Pełna zapowiedź TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN