WP SportoweFakty: Gollob, Leśniak i Kowalski w magazynie PGE Ekstraligi (01.06.23, godz. 13:00)

01.06.2023 09:47
WP SportoweFakty: Gollob, Leśniak i Kowalski w magazynie PGE Ekstraligi (01.06.23, godz. 13:00)

Pierwszy dzień czerwca to nowe wydanie programu WP SportoweFakty. Gośćmi będą Tomasz Gollob (ekspert CANAL+), Grzegorz Leśniak (prezes CELLFAST WILKÓW Krosno) oraz Bartłomiej Kowalski (BETARD SPARTA Wrocław). Początek magazynu o godz. 13:00.

Mistrz Świata z 2010 roku zostanie zapytany o kwestię plandek i ich wykorzystania w PGE Ekstralidze. Tomasz Gollob odniesie się też do trudnej sytuacji grudziądzkiego ZOOLESZCZ GKM-u, a więc klubu, który był ostatnim w jego karierze. Czy uważa on, że zespół prowadzony przez Janusza Ślączkę odwróci złą kartę i ostatecznie utrzyma się w PGE Ekstralidze? Gdzie jego zdaniem popełniono błędy, które skutkują obecnie ostatnim miejscem w tabeli?

Legenda polskiego żużla wskaże też swojego głównego pretendenta do tytułu Indywidualnego Mistrza Polski. Oczywiście faworytem jest Bartosz Zmarzlik, ale ten sezon pokazuje, że i jego da się pokonać. Kto zdaniem Tomasza Golloba jest najbliżej tego, aby tego dokonać?

W Krośnie trwają prace nad owalem, w których uczestniczy nowy toromistrz, Grzegorz Węglarz. O postępach, jakie są czynione na obiekcie CELLFAST WILKÓW, opowie Grzegorz Leśniak. Prezes beniaminka odniesie się też do tego, jak będzie wyglądać przyszłość trenera Ireneusza Kwiecińskiego, który został zawieszony. Kto zastąpi go w roli prowadzącego drużynę w trakcie meczów? W rozmowie z Grzegorzem Leśniakiem prowadzący magazyn Marcin Musiał skupi się też stricte na tematach sportowych. Po dobrym początku sezonu, z tonu spuścił Andzejs Lebedevs. Co zdaniem szefa CELLFAST WILKÓW dzieje się z kapitanem jego drużyny? Jak ocenia formę pozostałych oraz co dalej z przyszłością Mateusza Świdnickiego w Krośnie?

W magazynie kibice dowiedzą się też, co słychać w BETARD SPARCIE Wrocław, o czym opowie nam młodzieżowiec lidera PGE Ekstraligi, Bartłomiej Kowalski. Zdradzi on nie tylko jaka atmosfera panuje w drużynie, która jak dotąd jest niepokonana, ale też wyjawi co czuje młodzieżowiec, który regularnie ściga się przed ponad dziesięciotysięczną publicznością. Stadion Olimpijski kibice regularnie bowiem szczelnie wypełniają.

Zapowiedź magazynu dostępna jest TUTAJ

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN