WP SportoweFakty: Majewski, Woryna i Przedpełski gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (25.05.23, godz. 13:00)

25.05.2023 09:39
WP SportoweFakty: Majewski, Woryna i Przedpełski gośćmi magazynu PGE Ekstraligi (25.05.23, godz. 13:00)

Marcin Majewski, były szef żużla w Canal+, a także Kacper Woryna i Paweł Przedpełski będą gośćmi Magazynu PGE Ekstraligi w WP Sportowe Fakty.

Marcin Musiał porozmawia z Marcinem Majewskim o niedawnej sytuacji dotyczącej meczu CELLFAST Wilków Krosno z EBUT.PL Stalą Gorzów. Nie tylko klub z Krosna ma trudny początek bieżącej kampanii w PGE Ekstralidze. Problemy, choć ich przyczyny są zgoła inne, spotkały też Kacpra Worynę. Zawodnik TAURON Włókniarza Częstochowa w poprzednim sezonie był objawieniem rozgrywek i wykręcił imponującą średnią ponad 2 punkty na bieg. W tym roku wejście w sezon utrudnił mu wypadek podczas finału MPPK na torze w Rzeszowie.

W programie Kacper Woryna opowie o swojej formie. Odniesie się do tego, czy sytuacja z Rzeszowa mocno wpłynęła na jego bieżącą dyspozycję, jak również wyjaśni z czego wynikają jego dobre początki w meczach, a gorsze końcówki. Żużlowiec zostanie też zapytany o to, czego potrzebuje by usystematyzować formę na poziomie nawiązującym do dyspozycji z zeszłorocznej kampanii.

Na pewno lepsze rozpoczęcie sezonu wyobrażał sobie też nasz kolejny gość, którym będzie Paweł Przedpełski. Zawodnik FOR NATURE SOLUTIONS KS Apatora Toruń oceni, co jego zdaniem stoi na przeszkodzie, by w tym sezonie na dobre mógł rozwinąć skrzydła.

Pełna zapowiedź TUTAJ.

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN