Wrocławianie ponownie zwojują Motoarenę? (zapowiedź #TORWRO)

27.08.2023 09:59
Wrocławianie ponownie zwojują Motoarenę? (zapowiedź #TORWRO)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

W niedzielę odbędzie się drugi mecz półfinałowy pomiędzy FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOREM Toruń a BETARD SPARTĄ Wrocław. Poprzedni pojedynek na toruńskiej Motoarenie zakończył się zwycięstwem lidera PGE Ekstraligi. Początek zaplanowano na godz. 19:15. Transmisja w CANAL+ Sport 5 i usłudze CANAL+ Online.

Zgodnie z założeniem, wrocławianie bez większych problemów pokonali FOGO UNIĘ Leszno i zameldowali się w półfinale PGE Ekstraligi. Dość dużą niespodziankę natomiast sprawili torunianie, którzy mocno postawili się w rewanżowym spotkaniu w Lublinie i ostatecznie, mimo porażki, awansowali do fazy półfinałowej na zasadzie “lucky losera”.

Patrząc na przebieg sezonu w wykonaniu klubu z Torunia, awans do tej części rozgrywek można uznać za bardzo zaskakujący. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i na drodze w walce o finał stają wrocławianie, którzy ostatnie cztery spotkania na Motoarenie wygrali. Zespół Jana Ząbika chciałby więc przerwać złą passę w starciach z ekipą BETARD SPARTY i sprawić kolejną niespodziankę w tym sezonie.

Drużyna Dariusza Śledzia natomiast konsekwentnie realizuje swój plan i dąży do ponownego zdobycia tytułu Drużynowego Mistrza Polski. Trafienie na zespół z Torunia wydaje się być idealną przepustką w drodze do finału PGE Ekstraligi. Mówią za tym przede wszystkim liczby, a wrocławianie nie raz udowadniali, że na Motoarenie czują się bardzo dobrze. Początek zaplanowano na godz. 19:15. Transmisja w CANAL+ Sport 5 i usłudze CANAL+ Online.

27.08, godz. 19:15 FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń – BETARD SPARTA Wrocław
LIVE: CANAL+ Sport 5 / CANAL+ Online

Studio: Michał Łopaciński, gość: TBA
Komentarz: Tomasz Dryła, Patryk Malitowski
Reporterzy: Mateusz Kędzierski, Łukasz Benz

Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru: Tomasz Walczak

27.08, godz. 21:15 Magazyn PGE Ekstraligi
LIVE: CANAL+ Sport 5 / CANAL+ Online

Obsada:

  • Michał Łopaciński
  • Patryk Malitowski
  • Krzysztof Cegielski
  • Tomasz Dryła
  • Leszek Demski

Kibice mogą liczyć również na emocje, gdyż podczas meczów PGE Ekstraligi będą mogli uczestniczyć w promocji i wygrywać 2-paki Red Bulla (dla 100 pierwszych zgłaszających się do promocji w każdym meczu – koniecznie po oddaniu głosu na Juniora Meczu w Ekstraliga App).

Aplikacja dostępna jest TUTAJ 
Więcej o akcji Red Bull Juniorskie Asy TUTAJ

Kamil Szyszkowski

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN