Zawodnicy i sztab trenerski przedłużają współpracę z ZOOLESZCZ GKM

05.11.2022 08:22
Zawodnicy i sztab trenerski przedłużają współpracę z ZOOLESZCZ GKM

Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec

Na Gali GKM-u Grudziądz przedstawiono nie tylko nowych zawodników, ale także przekazano informacje dotyczące większości żużlowców, którzy w minionym sezonie reprezentowali drużynę. Na stanowiskach trenerskich pozostają także Janusz Ślączka i Robert Kościecha.

W zespole ZOOLESZCZ GKM-u nadal występować będą dwaj reprezentanci Danii – Nicki Pedersen i Frederik Jakobsen. Pierwszy z nich wystąpił tylko w sześciu meczach ze względu na poważną kontuzję, przez którą pauzuje od kilku miesięcy. Pedersen nie powiedział jednak ostatniego słowa i będzie chciał wrócić, by wspomóc drużynę w sezonie 2023 PGE Ekstraligi. Z kolei Jakobsen po dobrym występie w debiutanckim sezonie, zdecydował się pozostać (średnia biegopunktowa 1.616). Dodatkowo jego umowa została podpisana na 2 lata.

Na pozostanie w ZOOLESZCZ GKM Grudziądz zdecydował się także Norbert Krakowiak. W ostatnim sezonie PGE Ekstraligi zawodnik wykręcił średnią 1.515. Bez zmian jest także w formacji młodzieżowej, którą stanowić będą Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski i Seweryn Orgacki.

Bez zmian jest także na stanowiskach trenerów grudziądzkiego zespołu, który stanowić będą Janusz Ślączka i Robert Kościecha (w jego przypadku to współpraca na kolejne 2 sezony).

newsletter

Privacy Policy.
© Ekstraliga Żużlowa sp z o.o.
  • FIM
  • PZM
Our social media
Download the official mobile app
Language
EN