Flesz 1. i 2. Ligi: Kryterium Asów otworzy sezon w Polsce

Fot. Dariusz Ryl

Za nami kolejny zimowy tydzień. Kibice żużlowi wyczekują pierwszych marcowych treningów, a czas często umilają im marketingowe działania klubów. Nie zabrakło także licytacji charytatywnych oraz nowych transferów i daty pierwszej imprezy w Polsce.

ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski ruszyła do ofensywy w kontraktowaniu zawodników do rozgrywek U24 Ekstraligi. Pierwszym zawodnikiem zakontraktowanym na te rozgrywki został Jannik Bjørnskov Sørensen.

Jannik Bjørnskov Sørensen dołącza do naszej drużyny na rozgrywki #U24Ekstraliga. ?Duńczyk skończy w tym roku 24 lata….

Posted by TŻ Ostrovia on Friday, January 20, 2023

W Zielonej Górze odbędzie się turniej charytatywny pod nazwą „Gramy dla Dawidka”. Wystąpi w nim wieloletni kapitan zielonogórskiej drużyny i były już zawodnik – Piotr Protasiewicz.

Gramy dla Dawidka???Za tydzien w niedzielę spotykamy się na hali sportowej Uniwersytet Zielonogórski przy ulicy…

Posted by Falubaz Zielona Góra on Sunday, January 15, 2023

Kryterium Asów ponownie otworzy sezon żużlowy w Polsce. Zawody odbędą się 26 marca i będzie to już trzydziesta czwarta edycja tego turnieju.

Żużlowy sezon ????????? ? ??????????! ?26 marca odbędzie się XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im….

Posted by Abramczyk Polonia Bydgoszcz on Monday, January 16, 2023

Niemiecki rodzynek w polskiej lidze, zatem Trans MF Landshut Devils przedstawił ceny karnetów na nadchodzące rozgrywki żużlowe.

Endlich wieder zurück: die Devils-Dauerkarte❗️?Dauerkartenverkauf startet am Dienstag 07.02.23 ab 17 Uhr unter…

Posted by AC Landshut Devils – Offizielle Seite on Wednesday, January 18, 2023

W internetowym sklepie SPECHOUSE PSŻ Poznań pojawiło się także wiele nowych gadżetów klubowych. Dostępne są one zarówno w biurze klubu jak i na stronie internetowej „Skropionów”.

W naszym sklepie internetowym ▶️ https://sklep.pszpoznan.com.pl/ pojawiło się mnóstwo klubowych gadżetów na 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣…

Posted by PSŻ Poznań on Sunday, January 15, 2023

Ciekawy event zapowiada się w Tarnowie. Już w piątek 20 stycznia, odbędzie się żużlowa wystawa i okazja do spotkania z wychowankami tarnowskiej drużyny. Ernest Koza, Jakub Jamróg, Dawid Rempała i przede wszystkim Janusz Kołodziej będą do dyspozycji kibiców speedway’a.

Bardzo ciekawe wydarzenie żużlowe już w najbliższy piątek przy ???? ??! Wystawa żużlowej kolekcji połączona ze spotkaniem z wychowankami Unii Tarnów!?Sprawdźcie szczegóły?????

Posted by Unia Tarnów ŻSSA on Sunday, January 15, 2023

W Poznaniu z okazji 31. finału WOŚP odbędzie się turniej charytatywny. Nie zabraknie żużlowych akcentów, gdyż swój udział w turnieju potwierdził m.in. Martin Smolinski oraz trener reprezentacji Polski, czyli Rafał Dobrucki.

Przyszła pora na oficjalne ogłoszenie drużyny żużlowców, która wystąpi na POZnan wygra z SEPSĄ! – piłkarski turniej…

Posted by PSŻ Poznań on Saturday, January 14, 2023

Mamy dla Was MEGA niespodziankę związaną z POZnan wygra z SEPSĄ! – piłkarski turniej charytatywny w ramach WOŚP – Sztab…

Posted by PSŻ Poznań on Tuesday, January 17, 2023

W pomoc na WOŚP włączają się także w innym wielkopolskim ośrodku. Niedawno ruszyła licytacja, w której można wygrać kolację z prezesem Sławomirem Knopem oraz zawodnikami Metalika Recycling Kolejarza.

Witajcie Kochani!Pomaganie to coś najcenniejszego i najpiękniejszego, dlatego nasze motto NIE GADAMY-POMAGAMY…

Posted by Metalika Recycling Kolejarz Rawicz on Thursday, January 19, 2023

Konrad Klusak