Janowski bez złamań. Woffinden przejdzie kompleksowe badania

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Długi weekend sierpnia nie był dobry dla dwóch zawodników BETARD SPARTY Wrocław. Najpierw z rywalizacji w GP w Cardiff wycofał się Tai Woffinden, a dwa dni później w IMP w Krośnie wypadek miał Maciej Janowski. Klub przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia żużlowców.

Jak poinformował klub mistrza Polski, Brytyjczyk przejdzie kompleksowe badania, by znaleźć przyczyny złego samopoczucia podczas zawodów w Cardiff. Tai Woffinden wycofał się ze startów po trzeciej serii.

Z kolei Maciej Janowski zaliczył groźny wypadek podczas CANAL+ Online IMP w Krośnie. W finałowym biegu dnia, na ostatniej pozycji popełnił, przez co wyjechał za mocno i został wciągnięty w ścieżkę pod bandą i z impetem uderzył o tor. Pierwsze informacje mówiły o bólu głowy i biodra. BETARD SPARTA Wrocław przekazała, że kapitan zespołu jest bez złamań.

Mistrzowie Polski w niedzielę rozpoczną fazę play-off PGE Ekstraligi. 21 sierpnia (godz. 20:00) zmierzą się u siebie z ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZEM Częstochowa. Transmisja na antenie CANAL+ SPORT 5.

Maciej Janowski na szczęście bez złamań po wczorajszym upadku w Krośnie ?Tai Woffinden natomiast przejdzie dziś we Wrocławiu kompleksowe badania w celu znalezienia przyczyny złego samopoczucia w sobotę.

Posted by WTS Sparta Wrocław on Monday, August 15, 2022