Kacper Woryna: Przed nami jest jeszcze piętnaście biegów

Fot. Patryk Kowalski

W piątek (26 sierpnia odbyła się konferencja przed rewanżowym spotkaniem #LUBLES. Udział w konferencji wzięli trener zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochowa oraz zawodnik Kacper Woryna. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o nastawienie przed niedzielnym spotkaniem oraz powtórzenie dobrego rezultatu z pierwszego meczu.

Do meczu z BETARD SPARTĄ Wrocław podchodzimy z pokorą. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak silnym zespołem jest drużyna z Wrocławia, dlatego na ten pojedynek musimy być maksymalnie skoncentrowani oraz gotowi na walkę o każdy centymetr toru. Zwycięstwo w pierwszym meczu na torze przeciwnika było bardzo ważne, ale już o tym nie pamiętamy. Każdy mecz w fazie play-off jest ciężki i w każdym meczu obie drużyny chcą wygrać – stwierdził Lech Kędziora.

Chciałbym powtórzyć dobry występ z meczu wyjazdowego we Wrocławiu. Nie będzie to jednak łatwe, bo w niedzielnym meczu startować będą przecież inni zawodnicy, którzy również chcą zdobywać punkty. O zwycięstwie we Wrocławiu już nie myślę. Przed nami jest jeszcze piętnaście biegów, dlatego musimy jako drużyna skoncentrować się na zdobyciu takiej ilości punktów, które pozwolą nam na awans do półfinałów – powiedział Kacper Woryna.