Magazyn WP SportoweFakty: Wojciech Stępniewski i Waldemar Sadowski gośćmi programu (15.12.23, godz. 10:00)

Fot. Róża Koźlikowska

Prezes Ekstraligi Żużlowej, Wojciech Stępniewski opowie o wyzwaniach, jakie czekają Ekstraligę Żużlową. Waldemar Sadowski zdradzi, jakie kroki podejmie Stal. Patryk Malitowski skomentuje terminarz PGE Ekstraligi. Początek programu wyjątkowo o godz. 10:00.

Gościem Magazynu PGE Ekstraligi będzie Wojciech Stępniewski (Prezes Ekstraligi Żużlowej), który wypowie się na temat decyzji Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2024. Czy oznacza ona, że w najlepszej żużlowej lidze świata faktycznie wystartuje tylko sześć drużyn? Jakie plany na najbliższe lata ma Ekstraliga Żużlowa? Czy jej prezes wyobrażał sobie, jak może wyglądać żużel i polskie rozgrywki w 2033 roku?

Wielkimi krokami zbliża się również do wyboru nadawcy telewizyjnego dla PGE Ekstraligi oraz Speedway 2. Ekstraligi. Czy w takim razie dalej za transmisje będzie odpowiadało CANAL+?

W Magazynie pojawi się również Waldemar Sadowski, Prezes EBUT.PL STALI. Ten wypowie się na temat braku licencji dla klubu. Czy spodziewał się takiej decyzji? Wiadomo już, że gorzowianie będą się odwoływali.

Początek programu o godz. 10:00. Pełna zapowiedź programu dostępna TUTAJ