PGE Ekstraliga Flesz (12): granie z WOŚP w szczytnym celu

Jak co roku kluby PGE Ekstraligi, jak i sami zawodnicy, wspierają 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej edycji do wylicytowania są wyjątkowe przedmioty oraz możliwość spotkania się z żużlowcami. W tym roku finał WOŚP stoi pod hasłem: „Przejrzyj na oczy”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na okulistykę dziecięcą.

Kapitan mistrzów Polski, Maciej Janowski, zwycięzcę pierwszej licytacji zaprosi na wspólne śniadanie w restauracji Petits Fours by Tobiasz Herman we Wrocławiu.

Śniadanie z Maciejem Janowskim TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 5 100 zł)

W drugiej licytacji, zawodnik BETARD SPARTY Wrocław zaprasza amatorów silniejszych wrażeń na wspólny lot helikopterem. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy oraz zobaczenia stadionu Olimpijskiego z innej perspektywy

Wspólny lot helikopterem TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 12 100 zł)

Bartosz Zmarzlik, zawodnik MOJE BERMUDY STALI Gorzów, wraz ze swoim sponsorem ofiarował możliwość wspólnej kolacji oraz zegarek marki AZTORIN dla zwycięzcy licytacji.

Kolacja z Bartoszem Zmarzlikiem i zegarek AZTORIN TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 12 222 zł)

30. Finał WOŚP – zaproszenie do licytacji

30. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami, dlatego wraz z marką Aztorin zapraszamy Was do wzięcia udziału w licytacji:➡ https://allegro.pl/oferta/bartosz-zmarzlik-kolacja-z-mistrzem-i-zegarek-11736709672?fbclid=IwAR1sr2ye-YLT2F8UmUmROjJNozFG1MxysZDvOA3O7MgNnL1eZcjxOkqAPOg#BZ95 #ZmarzlikTeamWOŚP Apart Aztorin #wośp #wosp #wosp2022

Posted by Bartosz Zmarzlik #95 on Thursday, January 27, 2022

BETARD SPARTA Wrocław zebrała aukcje swoich zawodników w jeden post, dzięki czemu kibicom nie umknie żadna informacja, dotycząca licytacji.

Gramy z WOŚP ♥️ Poniżej linki do aukcji, które mogą Was zainteresować m.in. lot śmigłowcem z Maciej Janowski czy kevlar…

Posted by WTS Sparta Wrocław on Saturday, January 29, 2022

W akcje włączył się również cały zespól MOJE BERMUDY STALI Gorzów. Przygotowali oni dwie pozycje, które można wylicytować i dzięki temu zasilić konto zbiórki tegorocznego finału. Pierwszą z nich jest Gitara klasyczna z autografami całej drużyny.

Siema ❗Razem z Wami i WOŚP ❤️ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Na licytację w tym roku przekazaliśmy m.in….

Posted by Stal Gorzów on Saturday, January 22, 2022

Zawodnicy, wraz z klubem przekazują, również obraz namalowany przez lubuską artystkę, która tworzy pod pseudonimem Lolka. Obraz przedstawiający twarz kobiecą w barwach gorzowskiej drużyny, został opatrzony podpisami Bartosza Zmarzlika, Martina Vaculika, Szymona Woźniaka, Kamila Nowackiego, Rafała Karczmarza, Oliwiera, Ralcewicza, Andersa Thomsena oraz Wiktora Jasińskiego. Co sprawia, że jest nie lada gratką dla fanów speedway’a .

Obraz z podpisami zawodników TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 1 125 zł)

Zespół beniaminka PGE Ekstraligi, ARGED MALESA Ostrów, daje możliwość spędzenia czasu z nietuzinkową postacią polskiego żużla, bowiem w Ostrowskim Centrum Kultury podczas miejskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie okazja do wylicytowania dnia z Grzegorzem Walaskiem.

Start licytacji zaplanowany jest na godz. 18:00. Ostrowskie Centrum Kultury, ul, Wolności 2, Ostrów Wielkopolski.

Chcesz zjeść kolację z jednym z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców? Chcesz poznać bliżej nietuzinkowego…

Posted by TŻ Ostrovia on Sunday, January 23, 2022

Sam Walasek po raz kolejny przekazuje swój motocykl na szczytny cel Jubileuszowego finału, zostanie on zlicytowany podczas niedzielnego wieczoru.

#95 Motocykl żużlowy ufundowany przez firmę Arged Tomasz i Bogna Wasiak

Posted by WOŚP Ostrów Wielkopolski on Friday, January 28, 2022

Drużyna FOGO UNII Leszno przekazała na licytacje klubowy album z sezonu 2020 z autografami zawodników.

Album FOGO UNII TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 830 zł)

Wesprzeć WOŚP postanowił również, zawodnik APATORA Toruń. Robert Lambert w tym roku przekazał na licytacje swoje gogle motocyklowe wraz z autografem.

Google Roberta Lamberta TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 610 zł)

Mistrz Świata i legenda żużla, Tomasz Gollob, przekazał na licytację możliwość spotkania się z nim, a dodatkowo w pakiecie jest mini kevlar żużlowy z 2010 roku. Spotkanie zaplanowane jest stadionie Abramczyk Polonii w Bydgoszczy.

Spotkanie z Tomaszem Gollobem TUTAJ (stan licytacji na godz. 8:30 – 3 450 zł)

Do WOŚP włączył się także ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa. Na jeden z internetowych aukcji można wylicytować…koło z motocykla żużlowego.

Dziś jubileuszowy, bo 3️⃣0️⃣ już finał WOŚP❤️ Tradycyjnie włączamy się w tę jakże szlachetną akcję i również w tym roku…

Posted by Włókniarz Częstochowa on Sunday, January 30, 2022

 

Łukasz Kolski