Regulamin Organizacyjny PGE Ekstraligi na sezon 2024

Fot. Ewelina Włoch-Wrońska

Opublikowano Regulamin Organizacyjny PGE Ekstraligi na sezon 2024. W porównaniu z ubiegłym rokiem nie ma wielu zmian, jednak jest kilka nowości. Najważniejsze z nich dotyczą działań klubu na portalu Accredito.com oraz konferencji prasowych w sezonie 2024.

W pierwszym przypadku, przez cały sezon PGE Ekstraligi, kluby prowadzić będą elektroniczne biuro prasowe na portalu Accredito.com, w którym udostępnione zostaną wypowiedzi pomeczowe dla mediów (format audio i wideo).

Tzw. „press pack” zawierać będzie wypowiedzi po dwóch przedstawicieli drużyny gospodarzy, jak i gości (członek sztabu szkoleniowego + zawodnik). Materiały te znajdować się będą także na oficjalnych serwisach klubów.

Druga rzecz to konferencje prasowe stacjonarne, które zorganizowane będą przez kluby najlepszej żużlowej ligi świata. Na minimum 3 w trakcie sezonu, jedna zaplanowana będzie przed rozpoczęciem rozgrywek PGE Ekstraligi. Przed tym, przedstawiciele mediów będą mogli wysyłać swoje pytania poprzez portal Accredito.com, a kluby będą przedstawiać szczegółowe informacje na bieżąco.

Pełny Regulamin Organizacyjny PGE Ekstraligi dostępny jest TUTAJ