Speedway 2. Ekstraliga i KLŻ – flesz: Tungate z tytułem. TEXOM STAL po prezentacji zespołu

Ostatni tydzień był pełen emocji związanych z rywalizacją w Australii oraz wydarzeń dla kibiców. Niektóre kluby przedstawili także plan rozpoczęcia sprzedaży karnetów.

INNPRO ROW Rybnik w swojej drużynie ma mistrza Australii. Rohan Tungate odrobił pięć punktów straty do Maxa Fricke przed ostatnią rundą, zdobywając złoto i przepustkę do eliminacji do cyklu Grand Prix. Z dobrej strony pokazał się też Brady Kurtz.

Brady Kurtz Racing wygrywa finałową rundę IM Australii, a Rohan Tungate zgarnia złoto🥇Gratulujemy💚🖤

Posted by Innpro ROW Rybnik on Saturday, January 13, 2024

Osiągnięciem swojego zawodnika pochwalił się także klub CELLFAST WILKI Krosno. Patryk Wojdyło zmagania w Argentynie zakończył na 3. miejscu.

Patryk Wojdyło po raz kolejny na podium! 🤩Tym razem nasz Wilk zajął 3️⃣. miejsce w II rundzie Indywidualnych…

Posted by Cellfast Wilki Krosno on Saturday, January 13, 2024

Nicolai Klindt, kapitan ENERGA WYBRZEŻA Gdańsk, został nominowany do tytułu Ligowca Roku 2023 w plebiscycie Trojmiasto.pl, gdzie rywalizuje z 338 sportowcami i trenerami z regionu.

Nasz kapitan Nicolai Klindt został nominowany do tytułu Ligowca Roku 2023 w 12. edycji plebiscytu organizowanego przez…

Posted by Energa Wybrzeże Gdańsk on Friday, January 12, 2024

Ogłoszono terminarz rozgrywek U24 Ekstraligi na rok 2024, w których występować będzie ekipa ORLEN WILKÓW Krosno. W ubiegłem edycji rozgrywek szkoleniowych zespół zajął 2. miejsce.

TEXOM STAL Rzeszów zaprezentowała skład na sezon 2024, powracając do Speedway 2. Ekstraligi po kilku latach przerwy. To wydarzenie budziło duże zainteresowanie wśród kibiców.

To my! Texom Stal Rzeszów 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🤍💙Dziękujemy, że byliście RAZEM z nami w takiej liczbie na prezentacji drużyny! 🔥🔥🔥 Przed nami piękny sezon w 2. Speedway Ekstraliga 🏁

Posted by H69 Speedway Rzeszów on Friday, January 12, 2024

15 stycznia H. SKRZYDLEWSKA ORZEŁ Łódź rozpocznie obóz treningowy, zapraszając posiadaczy karnetów z 2023 roku na wspólny trening z drużyną.

To już jutro❗️🔥Z kim się widzimy na wspólnym treningu?😎

Posted by KŻ Orzeł Łódź on Sunday, January 14, 2024

KOLEJARZ OPOLE otrzymał licencję na występy w Krajowej Lidze Żużlowej w sezonie 2024.

Oficjalnie❗Tak jak obiecaliśmy, otrzymaliśmy licencję na starty w Krajowa Liga Żużlowa w sezonie 2024💪Opole Województwo Opolskie MOSiR Opole Odkryj Opole OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane

Posted by Kolejarz Opole on Friday, January 12, 2024

22 stycznia GRUPA AZOTY UNIA Tarnów rozpocznie sprzedaż karnetów na nadchodzące rozgrywki KLŻ.

Pytacie nas kiedy ruszy sprzedaż karnetów😉Karnety dostępne będą już od 22 stycznia!💥 Wszystkie szczegóły sprzedaży i ceny podamy w najbliższym tygodniu🙂

Posted by Unia Tarnów ŻSSA on Saturday, January 13, 2024

Sam Masters został wyróżniony w plebiscycie „Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu”.

Trwa 19. Gala Gnieźnieńskiego Sportu stanowiąca uroczyste podsumowanie plebiscytu "Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu". Jednym…

Posted by Start Gniezno on Friday, January 12, 2024

Agata Krasek