Święta Szymona Woźniaka w domu i wyzwanie wobec córek

Fot. Patryk Kowalski

Zawodnik EBUT.PL STALI Gorzów przygotowuje się do nadchodzących Świąt. Żużlowiec spędzi je, wraz ze swoją rodziną, w zaciszach domowych. Jednak przed Szymonem Woźniakiem wyzwanie większe, niż występy w PGE Ekstralidze lub FIM SGP.

Wigilia i Boże Narodzenie to okres, w którym Szymon Woźniak preferuje pozostanie na miejscu, niż wyjazdy na wakacje. – Dla mnie Święta muszą być z najbliższymi i w domu – naszym, bądź naszych rodziców. Nie wyobrażam sobie wyjazdów czy wylotów. My się najlepiej czujemy w tym czasie i taki też planujemy tym razem – powiedział żużlowiec gorzowskiej EBUT.PL STALI.

Stały uczestnik FIM SGP przygotowuje się do nowego sezonu, który będzie dla niego debiutanckim w gronie zawodników walczących o mistrzostwo Świata. To jednak nie wszystkie wyzwania przed nim, bowiem jego córki co roku są zaskakiwane świątecznymi niespodziankami, jednak nie jest to prosta sprawa.

Z tego co słyszę, to są za drzwiami i nie mogę za dużo powiedzieć w tym momencie (śmiech). Na ten moment się udawało i w tym roku będziemy nadal próbować. Wiadomo, z roku na rok poprzeczka rośnie. Tak samo, jak świadomość i ciekawość córek. Jest to wyzwanie – zakończył Woźniak.