WP SportoweFakty: Bartłomiej Kowalski i Kacper Woryna w magazynie PGE Ekstraligi (14.09.23, godz. 13:00)

BETARD SPARTA podejdzie do meczów finałowych przetrzebiona kontuzjami. Czy mimo tego w klubie jest wiara w złoto? O tym w Magazynie PGE Ekstraligi opowie Bartłomiej Kowalski. Gośćmi będą także Kacper Woryna (TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa) oraz Ireneusz Maciej Zmora. Początek programu WP SportoweFakty o godz. 13:00.

Prawdziwe fatum ciąży nad BETARD SPARTĄ Wrocław. Jeszcze przed rewanżowym meczem z FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOREM Toruń kontuzji nabawił się Tai Woffinden, a w trakcie półfinałowej rywalizacji urazu doznał Maciej Janowski. Jakby tego było mało, zastępujący Woffindena Charles Wright także zanotował groźny upadek, który zakończył się licznymi złamaniami. Z tego powodu nie ma się co dziwić, że to PLATINUM MOTOR Lublin jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia złotych medali. Bartłomiej Kowalski, gość Magazynu PGE Ekstraligi, odpowie, jaka atmosfera panuje w klubie przed dwoma decydującymi spotkaniami.

Kowalski odpowie także na pytanie, czy wobec absencji Macieja Janowskiego będzie chciał skorzystać z pomocy sprzętowej kapitana wrocławskiego klubu, czy jednak czuje się na swoich jednostkach na tyle pewnie, że nie zdecyduje się startować na pożyczonym sprzęcie.

W programie gościć będzie także Kacper Woryna. 27-letni zawodnik opowie o niezbyt dobrej atmosferze w drużynie i o tym, co kryje się za jego słabszą formą w ostatnich meczach. Skąd wynika regres formy w porównaniu do poprzedniego sezonu? Czy to efekt braku u jego boku Rafała Lewickiego? Jak dużo dawała mu obecność w jego teamie menedżera Artema Laguty? Czy mimo wielu problemów nadal wierzy w zdobycie brązowych medali? Czy zawodnik ma jakiś sposób na to, by zbudować formę na koniec sezonu i czy może szykuje jakąś niespodzianką sprzętową na ostatnie dwa mecze? Nie zabraknie również wątku negocjacji z TAURON WŁÓKNIARZEM odnośnie do sezonu 2024. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu klub ogłosił, że doszedł z zawodnikiem do porozumienia.

Pełna zapowiedź magazynu TUTAJ