Wystawa zdjęć MOTORU Lublin. Mistrzowski Sezon na Z5

Fot. Marcin Karczewski

Już w  czwartek (24 listopada) o godz. 17:00 w Galerii Ratusz w budynku lubelskiego ratusza przy Placu Króla Łokietka 1 kibice będą mogli obejrzeć wystawę zdjęć z minionych rozgrywek PGE Ekstraligi w wykonaniu MOTORU Lublin. Wystawa pt. “Mistrzowski Sezon na Z5” to fotografie wykonane przez Przemysława Gąbkę.

Wystawę otworzy osobiście prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk. Wśród gości specjalnych będzie aktualny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów – Mateusz Cierniak oraz aktualny Indywidualny Wicemistrz Polski – Dominik Kubera. To będzie dobra okazja aby zdobyć autograf od zawodników czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na otwarciu wystawy pojawi się również nasz nowy zawodnik – Bartosz Bańbor.

MOTOR Lublin poinformował także, że wśród kibiców, którzy przybędą na uroczyste otwarcie wystawy jury wybierze 5 osób, które otrzymają karnet na mecze mistrza Polski w sezonie 2023 PGE Ekstraligi.

Już jutro o godzinie 17:00 zapraszamy Was serdecznie na Wystawę Fotograficzną "Mistrzowski Sezon na Z5", która odbędzie…

Posted by Speedway Motor Lublin on Wednesday, November 23, 2022