EBUT.PL STAL Gorzów oraz MOTOR Lublin na zgrupowaniach

Fot. Radek Kalina

Zima to okres kiedy poszczególne zespoły wyjeżdżają na zgrupowania i obozy przygotowawcze. Wicemistrzowie Polski tym razem wybrali fińskie Lachti, natomiast Motor Lublin hiszpańskie Calpe.

EBUT.PL Stali Gorzów właśnie rozpoczęła sześciodniowe zgrupowanie przed zbliżającym się nowym sezonem ligowym. Na obóz pojechali wszyscy zawodnicy z podstawowego składu Stali. Tym razem zawodnicy i sztab szkoleniowy wybrali się trochę nietypowo, bo ośrodek olimpijski w fińskim Lahti. Stalowcy wylecieli tam we wtorek 14 lutego z lotniska w Berlinie.

Dzień Dobry ??Forma sama się nie zrobi ???: SpeedwayFotoPL #STALeRAZEM #Lahti

Posted by Stal Gorzów on Tuesday, February 14, 2023

W trakcie obozu sportowego zostanie wybrany nowy kapitan drużyny. Poprzednim był oczywiście Bartosz Zmarzlik, który zmienił barwy klubowe.

Motor Lublin wybrał już sprawdzony wcześniej kierunek czyli hiszpańskie Calpe. Miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Costa Blanca w miesiącach zimowych zamienia się w centrum kolarskie. Znajdziemy tam wielu zawodowych kolarzy oraz amatorów. Mistrz Polski nie stawił się jednak w Calpe w komplecie ponieważ na tą chwilę brakuje jeszcze Fredrika Lindgrena nowego nabytku Motoru.

Rozpoczynamy oficjalne Zgrupowanie Drużyny Motor Lublin 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ ???fot. Wieczorek PhotoMiasto LublinLW…

Posted by Speedway Motor Lublin on Tuesday, February 14, 2023