Canal+

CANAL+ Polska zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych, w tym 19 własnych kanałów i ponad 180 podmiotów trzecich (licencjonowanych), o różnorodnej tematyce, w tym transmisji sportowych, filmów fabularnych i dokumentalnych, seriali, kanałów muzycznych i informacyjnych, treści lifestyle i edukacyjnych, a także programów dla dzieci. Większość kanałów oferowanych w CANAL+ jest nadawanych w jakości HD, a jednocześnie Spółka stale zwiększa liczbę kanałów w rozdzielczości 4K Ultra HD.

W CANAL+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to jest dostępne na jedenastu kanałach premium CANAL+: CANAL+, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ 1, CANAL+ DOKUMENT, CANAL+ SERIALE, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 oraz ośmiu kanałach tematycznych: CANAL+ SPORT5, Ale kino+, Kuchnia+, Novelas+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+. Jako lider technologii 4K na Polskim rynku, CANAL+ oferuje najbogatszy dostęp do treści w najwyższej jakości obrazu na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w ramach kolekcji na życzenie.

W pozycjach sportowych CANAL+ dominują prawa premium. Kontrakty na transmisje PKO Bank Polski Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, rozgrywek najlepszej koszykarskiej ligi świata – NBA oraz tenisowych turniejów kobiecych w ramach WTA Tour gwarantują mnóstwo emocji najbardziej wymagającym fanom.

CANAL+ posiada również prawa do transmisji najlepszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi, jej bezpośredniego zaplecza – 1. Ligi żużlowej, a od 2022 roku także zmagań w ramach 2. Ligi. W każdym ligowym tygodniu kibice mogą oglądać na żywo 2 z 4 meczów Ekstraligi na antenie CANAL+ SPORT5, a wszystkie spotkania kolejki za pośrednictwem usługi CANAL+ online. Redakcja CANAL+ ligowe zmagania zapowiada co czwartek w programie „Speedway+”. Natomiast cała kolejka podsumowywana jest w niedzielny wieczór w Magazynie PGE Ekstraligi. Nowością od tego sezonu będzie środowy program „Kolegium Żużlowe”, w którym pojawią się różnorodne dyskusje, ciekawi goście i dużo interakcji z kibicami. Transmisje na kanale YouTube CANAL+SPORT.

Ligowe mecze relacjonują najlepsi dziennikarze żużlowi w kraju, na czele z Tomaszem Dryłą, Maciejem Noskowiczem, Łukaszem Benzem i Michałem Łopacińskim, a w gronie ekspertów goszczą Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski czy Mirosław Jabłoński.

W CANAL+ bardzo ważna rolę odgrywają także sportowe seriale dokumentalne. Po niewątpliwym sukcesie pionierskiej produkcji o żużlu pt. „To jest żużel. Jedziemy dalej!”,  redakcja pracuje nad kolejnym formatami dokumentalnymi o żużlowcach, które dostarczą kibicom wielu ciekawych emocji.

CANAL+ transmituje również wiele zawodów indywidualnych, na czele z cyklem CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha.

W maju 2020 r. CANAL+ Polska uruchomiła CANAL+ online, innowacyjną usługę stworzoną w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nielinearne treści programowe. Usługa ta oferuje dostęp do kanałów linearnych i treści programowych na żądanie, takich jak filmy, seriale, wydarzenia sportowe, lifestyle, treści programowe skierowane do dzieci.

Transmisje meczów PGE Ekstraligi można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz na stronie canalplus.com. Spotkania PGE Ekstraligi dostępne będą również tak jak dotychczas, na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych na kanale CANAL+ SPORT5.